Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok lazán elélvezn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok lazán elélvezni? Hogy tanulhatnám meg? L

Figyelt kérdés
Csak úgy tudok elélvezni, ha izgatom a csiklómat is szex közben, és akkor sem jön magától az érzés, hanem nagyon erőltetnem kell, hogy sikerüljön. Mit csinálok rosszul?
2017. jan. 8. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb nőnek nem is sikerül máshogy csak csikló izgatásával..talán túl görcsösen akarod..lazulj el.
2017. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj, hogy a csiklómat is izgatom kell, hanem hogy ha nem erőltetem, akkor el se megyek.
2017. jan. 8. 22:43
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

vegyél be valamit ami ellazít :D


viccet félretéve, legtöbb nőnek egyáltalán nem sikerül. 1000 oka lehet.

2017. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Budapesten laksz??
2017. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
adsz magadnak elég időt rá?
2017. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A privire:

Nem megy csikló nélkül sehogy sem, de ez nem is lenne nagy baj. Régebben görcsöltem rajta, hogy mikor élvezek el, mostanában már kevésbé. Van néha olyan póz, ahol közel érzem magam, de ez alkalomszerű, legközelebb ugyanúgy már nem lesz olyan érzés. 22 éves vagyok.

2017. jan. 8. 22:46
 7/10 A kérdező kommentje:
Adok elég idő szerintem, mert ha sokáig húzzuk a dolgot, akkor úgy érzem, egyre távolabb kerülök tőle. Átlagosan 20-25 perc egy aktus.
2017. jan. 8. 22:47
 8/10 RRR ***** válasza:
100%

valami zavar,fékez nagyon

rá kellene jönnöd mi is az

2017. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom, és ha orálisan próbálná a párod? Talán sikerülne és akkor kitapasztalnátok hogy mit hogy kell hogy jobb legyen
2017. jan. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Több oka lehet ennek, ha már erőlteted, akkor görcsölsz rajta és arra gondolsz, hogy lehet, hogy nem sikerül. Nézd meg ezt az oldalt: [link]
2017. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!