Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy olyan férfival volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfival volt hónapokig szexkapcsolatom, aki csak most volt képes elmondani, hogy házas. Gerinctelenség lenne szólnom erről a feleségének?

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 16:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Az igazságot joga van tudni a nőnek.
2017. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Felesleges bekavarnod.. A legtöbb szexkapcsolat ilyen.. 22 L
2017. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Én inkább sz😔rkeverésnek mondanám. Intézze el a maga lelkiismeretével, te ha nem tetszik a szex, vagy megundorodtál tőle, akkor ne folytasd
2017. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, ebben a sztoriban ő volt gerinctelen, nem te. és a feleség megérdemli, hogy tudjon róla milyen ember a férje. Viszont én ultimátumot adnék neki, megmondanám kerek-perec, hogy vagy bevallja neki ő maga, vagy megteszed te. Már csak a felesége miatt is, neki is egy fokkal egyszerűbb lesz az egész, ha a férjétől, és nem annak szeretőjétől hallja, az nagyon nagy pofon lenne.
2017. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora gyökér az a pasi!
2017. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

Ilyen világ van,ilyen emberek vannak,én nem vagyok családos.

Velem lehet kezdeni.

27f

2017. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a gerinctelenség, ha nem szólnál.

Azzal gyakorlatilag te is asszisztálnál a feleség megalázásában.

2017. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Jázi :) ***** válasza:

Neked kell eldönteni,hogy akarsz szólni vagy sem?

Joga lenne tudni, de honnan tudod,hogy nem tudja? Nem tök hülyék a nők,hogy ne vegyenek észre dolgokat.

A pasi egy igazi seggf.ej, de te is ezzel a mocsokkal bújtál ágyba sokszor, pedig biztos voltak jelek...

Este nem lehetett vele beszélni, nem volt elérhető, vagy bármi más. Csak lehet nem akartad látni az igazat meg kényelmes volt így.

Manapság rengeteg az ilyen és nem csak férfitól...

Tönkretennél egy házasságot/családot? Akkor hajrá, szólj. Vagy hagyd a francba és dolgozd fel,hogy így jártál.

2017. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Úgysem hisz majd neked,max kapsz is még 2nagy taslit mellé
2017. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

nagy a farka ? igen


szóval legyél csak szexkapcsolatba vele. ennyi

2017. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!