Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, popóból szájba mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, popóból szájba mennyire durva dolog nálatok?

Figyelt kérdés

Sokan szeretik, de van aki undorodik tőle? Megfelelő higiéniai állapotban mit gondoltok róla?

22/F



2017. jan. 5. 12:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

Én meg a popsi szexet sem szeretem , nem hogy abból szájba.

Kérdező.... ha csinálod utánna le is smarolod a csajt, mert akkor te is kapsz belőle.

Szeretem ha egy lány igényes és ilyeneket nem csinál. :)

2017. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2017. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Te ezt komolyan kérdezed? 22 évesen nem tudod, hogy a popóban mi van? Hogy onnan se punciba, se szájba nem megyünk? Én is megkérdezem, te bekapnád azt a vibrit amit a seggben volt előzetesen?
2017. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg anyudat, hogy faterod szokott-e ilyet csinálni? És ha igen, akkor miért nem?
2017. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

nálam jöhet vagy mehet néző pont kérdése.

persze a megfelelő higiénia mellet.

2017. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

ha utána megcsókol vagy ő is hagyja hogy ílyen modon "boldoggá tegyem" akkor én is válalom.


ui:igen szereti ha fecsatolható dildoval fenékbe tolom.

2017. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk ez rendszeres. :) Ha nem is mindennapos, de hetente egyszer tuti sor kerül rá oda-vissza. :) Bennünk ez fel sem merült soha hogy undorító lenne, mert már az elején is popsiszex után kérés nélkül leszopott barátnőm. :) De ha ő dug engem vibrivel, vagy én az ő fenekét, és kicsit síkosítani kell közben, akkor simán megnyálazom én is, meg ő is hogy jobban csússzon. :) Én ilyenkor nem csak rácsorgatjuk a nyálunkat a vibrire, hanem rendesen a szánkba is vesszük, mintha szopni akarnánk. :) A másik fenekéből kivett vibrit is bekapjuk, nem vagyunk finnyásak egymásra sem. :)
2017. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem annyira fertőzésveszélyes, a száj eléggé fel van készülve ilyesmire, viszont a seggből punciba az tényleg veszélyes lehet.
2017. jan. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!