Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti meddig biztatok? Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig biztatok? Milyen volt utána?

Figyelt kérdés
Volt mar olyan párotok akit szeretettek de nagyon kevésnek éreztetek az ágyban mert nem adott meg dolgokat vagy nagyon kereset akarta és ez miatt elhagytátok? Ha igen mikor jutottatok el ide és miért ? Milyen volt utána túltenni magatokat a dolgon ?
2017. jan. 5. 00:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Elírtam a kérdést elnézést : bírtátok *
2017. jan. 5. 00:02
 2/6 anonim ***** válasza:
2 hónapig. Aztán jött a következő és vele jó
2017. jan. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eddig még nem volt olyan párom akivel kiélhettem volna minden vágyam szexuállisan,de ezért nem hagytam el még senkit..f38
2017. jan. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szexhez két ember kell. Ha nem elég jó, mond el neki hogy lehetne jobb. Ha meg te veszed át az irányítást, és mégse jó, az már nem az ő hibája.

Ha megbeszéljétek meg. Mond el mire vágysz.

Ha én álva szeretem, szólok, hogy csináljuk állva. Ha nyalást akarok, azt is megmondom. A szerelmeddel beszélni márcsak nem olyan nehéz :)

2017. jan. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt - az első -, hogy rendesen kétségbe voltam esve! :O Fél éven keresztül csuda jó volt, ha be voltunk rúgva, de kb. nulla, ha józanok voltunk! Nem akartam szakítani vele, mert nagyon imádtam, de nagyon zavart, hogy csak részegen jó vele... Sokáig azt hittem, hogy velem van a baj, de aztán valahogy átkattant valami és életem legjobb szeretője volt - és maradt az utána következő 6 évben! :D Azóta se tapasztaltam hasonlót se, mint amit vele! :D Pedig nem vagyok se prűd, se csúnya, se kövér és alapvetően mindenki, akivel eddig lefeküdtem járni akart velem, pedig már kölyök se vagyok (többségében sikerrel is jártak, de ez már egy másik sztori) ... Én ilyen miatt biztosan nem szakítanék senkivel - bár lehet, hogy pár faszimmal előbb kellett volna és mondjuk emaitt -, de akivel nagyon furi volt az első időkben, azzal lett a legjobb a végére (nem a végére, hanem a végéig :D )! :D
2017. jan. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer a pasi méreteivel voltak komoly gondjaim.. 4 hónap után hagytam el,az igazi okát a mai napig nem tudja! Azóta sem láttam olyan kicsi péniszt.
2017. jan. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!