Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan pasi akinek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi akinek egy szenvedélyes csóktól nem áll fel a farka?

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
5 év kapcsolat után már nem jellemző, hogy ettől álljon, de még ígyis megesik. Törvényszerű, hogy a kezdeti lángolás néha lejjebb megy. De az is, hogy néha újra lobban.
2017. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első már leírta, a kapcsolat elején, szinte mindentől áll, ha csak szépen mosolyog rám már attól is, pár év után ez azért enyhül és előfordul, hogy komolyabb csók kell oda, hogy felálljon.
2017. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van

N

2017. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos van, de nekem egy szenvedélyes csóktól mindig egyből feláll :D
2017. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha már együtt vagyok egy ideje a csajjal, akkor nem nagyon szokott egy csóktól felállni, elég ritka, hogy egy csókkal így beindít.

Az ismerkedés elején, az első pár csóknál jellemző az inkább, hogy már egy csóktól is feláll.

2017. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van. Nekem attól is ritkán áll fel ha nyalok, nekem az kell, hogy megérintsék.
2017. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van. 20 évesen már pusztán a látványtól, egy kellemes parfümtől teljesen begerjedtem, 20 évvel később egyre több kell, hogy beinduljak. Mondom ezt úgy, hogy jó lenne újra 20 éves lenni...
2017. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni.20 évesen ha huzat volt akkor is felállt nagy gond még 30 évesen sem volt de 40 felett már...
2017. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!