Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon ez mennyire gáz? Aleska

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez mennyire gáz? Aleska

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy soha egy filmjét sem láttam Aleska Diamondnak, de mindig is hihetetlenül bejött, szinte tökéletesnek látom kívülről (most ne vegyük figyelembe a szakmáját vagy a múltját) és mióta az egyik interjújában elmondta, hogy amiket csinált tényleg élvezte is és a magánéletben is ennyire odaadó az ágyban már egy ideje egyre jobban azon jár az agyam, hogy valaha esélyem lenne-e lefeküdni vele? Jöhet a szánalmas vagy és a hasonló szövegek... engem ez érdekel sajnálom ha zavar téged... ha lehet akkor az értelmes válaszokhoz nemet is kérnék és indoklást
2017. jan. 3. 22:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

mivel látom ,hogy nem akarod, hogy azt írják, hogy ,,szánalmas vagy", ezért:

szánalmas vagy öreg.


Engem ugyan nem zavar tesó, csak álomvilágban élsz.

Sok sikert.

2017. jan. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
kapcsolatban van XIII.ker danubius utca 6 4.emelet... marina luxus lakopark...itt dolgozom....ugyhogy tudom..
2017. jan. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
sőt sok apro reszletet is rola..
2017. jan. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Írtam privátot :)
2017. jan. 4. 22:39
 15/15 anonim ***** válasza:
ertelek.de en nem adhstok ki reszletet:) genyosag volt az utca hazszam is:) a yorkijat vidd el..teleszarja a füvet:)
2017. jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!