Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi nimfomániás nő élhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi nimfomániás nő élhet Magyarországon? És Budapesten? Miről lehet megismerni őket?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán miben nyilvánul meg ez a betegség nőknél? Folyamatos vagy hullámszerűen tör rá az emberre? Mennyire tudja kontrollálni? Mi váltja ki? Csak olyanoknál érez késztetést a szexre, akik amúgy is bejönnének neki vagy mikor rátör az inger, akkor akár egy olyan valakire is rámászna, aki amúgy semleges számára, esetleg még a visszataszító emberekre is rámászna, csak hogy csillapítsa az ingert?

2017. jan. 3. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Figyelj, egy ép férfi sem tudja követni a nimfomániás nőket.

Nem hiába van ez beegségként nyilvánítva. Mert nem sok szexet akarnak, hanem állandóan akarják.

Egy férfi sem képes állandóan szexelni.

Ezek a nők amúgy nagyon hűtlenek, szóval ha egy férfitól nem kapják meg ami kell nekik, elmennek egy másodikhoz, harmadikhoz stb...

2017. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom, de én ugyanilyen vagyok férfiben. És egyáltalán nem zavar ha valaki hűtlen, amíg én megkapom a megfelelő szexmennyiséget. Még a nevét sem muszáj tudnom vagy azt, hogy hol lakik.
2017. jan. 3. 14:28
 3/13 anonim ***** válasza:
11%

Azok közül sokan állandóan pörögnek, mintha bespeedeztek volna. És igazság szerint az orgazmust nem is tudják elérni. Jelenlegi elméletileg. De szerintem ez fszság.


El tudnák érni, csak még nem tart ott a szexuális pszichológia, hogy ezt megoldja. Amúgy volt dolgom ilyennel és megoldódott.

2017. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Kb. olyasmi, mint akik annyira görcsösen akarják, hogy azért nem jön nekik össze. Na, ezt emeld négyzetre és azok a nimfomán csajok.
2017. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként szoktam segédkezni csajoknak elérni első orgazmusukat, de a nimfonákkal olyan nehéz a helyzet, mint a mélyen valláskárosultakkal.
2017. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én az vagyok, nem jó dolog:/
2017. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Végre valaki, aki az. Tudnál írni róla bővebben (akár privátban)? Lenne egy csomó kérdésem.
2017. jan. 3. 19:00
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

Nehéz kérdés ez... Nekem is volt egy időbe ilyen problémám, volt barátnőmnek is. Nem mondom hogy gyakran lett a végére orgazmus, de már nem lettünk annyira rögeszmések. Mondjuk már nem vagyunk együtt.

25F

2017. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyre több avn szerintem. Legálabbis ahogy én látom 23 L
2017. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Egy nimfomán nő minden pasi álma. Amíg meg nem szerzi!
2017. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!