Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik hírtelen megkívánják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hírtelen megkívánják egymást, hogy tudnak tisztálkodás nélkül szexelni?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmmel sem tudtam volna úgy szexelni, hogy előtte ne tisztálkodjunk.

Más, hogy tud úgy, hogy pl buli közepén a wcbe gyorsan nyomnak egy menetet vagy a koszos vonaton és egyéb ilyen helyeken??

A másik, hogy pisilés után aki nem mossa meg a farkát, hogy a fenébe bírja berakni a csaja puncijába?? Meg ha a punci sincs megmosva??

Áhh....😖


2017. jan. 2. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk ugy h kanosan, vagy nedves bugyival az embereket altalaban mas foglalkoztatja, mint a zuhanyzas gondolata.
2017. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
úristen, ne legyél már ilyen kisgyerek. jobb esetben az emberek naponta fürdenek, ha nem csinálsz valami nagyon durvát (nem edzel, nem lapátolsz szenet stb), azért annyira nem leszel koszos és izzadt, hogy egy kis szextől undorodj. aki ennyire finnyás, annak nem való még a szex. az más kérdés, hogy mondjuk egy hosszú nap után az orál pl. nem a legjobb ötlet, dehát ilyen hülyeségek miatt nem szexelni, hogy nem rögtön szex előtt 2 perccel fürödtetek.. pf.
2017. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

nalunk mar megesett h egyik nap nem furudtunk ,vagy en vagy ő vagy egyikunk sem mert ugy jott ki ,de attol meg ejjel szexeltunk

es leszbik vagyunk szoval oral is volt,mert neha nagyon kivanod es leszarod h nem furdott egy napot

ha szeretned a csajod nem lennel finnyas ,ez a velemenyem

2017. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hú bammeg! Te nem ilyen páva gyerek vagy véletlen?
2017. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen mindig nálad nedves törlőkendő, és probléma megoldva.
2017. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Képzeld, engem még izgat is az izzadt női test.
2017. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Felénk úgy szokás, hogy rendszeresen fürdünk, nem csak akkor, mikor szex van kilátásban.
2017. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is használunk törlő kendőt de volt hogy buliban ránk jött a szex hiány és kimentünk a sötétbe nyilvános helyen egy padra vagy egy házhoz sarokba,olyankor nem lehet tisztalkodni,és mivel leszbikus vagyok így nyaltam is,de finnyás nem voltam,igazából olyankor nem is érdekel ha nagyon ki vagy éhezve,de engem alapból nem erdekelt
2017. jan. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen tisztaság-mániás vagyok/voltam.

Aztán egyik délután munkahelyen nekiestünk egymásnak.

Sz@rtunk a tisztálkodásra, pedig voltak szájas dolgok is. És szuper jó volt!!!

Megvan az az előnye, hogy a hirtelen fellángolást nem rontja el "holmi" tisztálkodás.

2017. jan. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!