Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok kutyapóz közben ti se...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok kutyapóz közben ti se vagytok képesek arra, hogy levegyetek a szemetek a popsirol?

Figyelt kérdés
Úgy értem gyakran meg kell állnom h ne süljek el hamar, valamint imádom masszírozni a popsilyukát a lánynak, néha megállni és benyalni, amit sokszor furcsán néznek, de egyszerűen imádom. Lovaglás közben is markolni a popsit, masszírozni a lyukat,ha már csak kicsit hozzáerek beleremegek. Veletek is így van?
2016. dec. 28. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy formás popóról nehezen tudom levenni a szemem. Kutyában különösen.
2016. dec. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom nézni a hátukat, hogy hogy mozog, hogy élvezkedik, a hangjukat hallgatni ahogy önkénytelenül gyakran nem bírják megtartani magukat az élvezkedéstől.

Az egész szép dolog.

2016. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze hát is meg minden ahogy vissza néznek hátra, de mégis inkább a popsi látványa amit nem bírok sokáig :-P
2016. dec. 28. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok megint.

Kérdezősrác, ha ahogy rámarkolsz közben széthúzod, és keményen marokra fogva te mozogsz, dughatod vagy fél órát, és nem sülsz el.Csak ne gyorsan, hanem lassabban de erősebben nyomd.

2016. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy sokszor ne bírnám, csak mikor nagyon premier planba van,ráadásul ha világosban csináljuk, olyankor nehezebb
2016. dec. 28. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!