Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti elmondjátok a párotoknak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondjátok a párotoknak, hogy eddig hány partneretek volt?

Figyelt kérdés
Gondolom 1-2 hetes kapcsolatban még nem ez a téma, de ha mondjuk már fél, vagy 1 éve együtt vagytok, akkor megbeszélitek, hogy hány szexpartneretek volt, hány évesen kezdtétek, ilyesmi?
2016. dec. 27. 01:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, mindent megbeszéltünk.
2016. dec. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Ezt mar az elejen le szoktam tisztázni, nem szeretem azt ha múlt tabu téma marad. Nekem nem volt olyan vállalhatatlanul sok partnerem, igy nekem ez nem gond.
2016. dec. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyébként 1-2 hetes kapcsolatban is, igen, ugyanis a kölcsönös szimpátia valami érdekes módon kihozza az emberből az őszinte és kommunikatív lényt. És végülis ez (is) egy jó kapcsolat alapja.
2016. dec. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első 1-2 hétben nem, de azért a kapcsolat elején sort szoktam rá keríteni, nem várnék fél évet ezzel. Engem érdekel hogy a pasi akivel összejövök milyen múlttal rendelkezik ilyen téren, végigment-e a fél városon vagy kevesebb kapcsolata volt-e, mennyire szokása az egyéjszakás, csalt-e meg már valakit stb. Nincs konkrétan olyan, hogy akkor a 3. randin már ezt tárgyaljuk, de ha komolyabb a dolog és nem csak randizgatunk hanem már ott tartunk hogy lassan hivatalos a dolog (ez kb 1-2 hónappal az után van hogy találkozgatok valakivel) akkora ezeket már fel szoktam hozni. Nem letámadóan meg egyszerre mindent, de beszélgetünk róla, én is elmondom hogy mi mennyi mikortól :) Nem ezen fog múlni a kapcsolat, de attól még érdekel.
2016. dec. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan nem kérdez rá akkor nem hozom fel. De egyébként Igen. És őszintén. Nincs mit szégyelnem se titkolnom. 22 L
2016. dec. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

El.

Pont, mivel aki ez alapján ítélkezne, arra nincs szüksèg.

2016. dec. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kevesebbet mondok mert sajnos az emberek többsége igenis megítél ez alapján és ezért nem is szeretem mások orrára kötni. Ha olyan az a férfi akivel ezt meg lehet osztani (ez azért elég hamar kiderül) akkor elmondom, de alapvetően kerülöm a témát mert volt már rossz tapasztalatom ezzel kapcsolatban.
2016. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen! Fontos az oszinteseg
2016. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!