Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez már lábfétis lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már lábfétis lenne?

Figyelt kérdés
Igazából soha nem érdekektek a lábak,soha nem gondoltam úgy egy női lábra,hogy az vonzó lenne.Soha nem is értettem,hogy mire föl ilyen elterjedt ez a lábfétis,soha nem értettem mi tetszik benne az embereknek.Viszont ma láttam a Facebookon egy képet,ahol egy csaj úszott a víz alatt és nagyon izmos combja volt.És nekem tetszett a combja.Ha úgy néztem volna,fel is izgultam volna rá.De nem ez az első eset.Máskor is láttam ilyen képet,hogy efy csajnak nagyon uzmos combja volt és csinosnak,vonzónak találtam a combját.Ez már lábfétis lenne?Amúgy is van már egy másik,nagyon ritkának számító fétisem(amit még mindig vonzóbbnak találok és nem is értem,hogy miért nem veszik észre az emberek a gyönyört ebben) nem lenne jó egy lábfétis is emellé

2016. dec. 25. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem az csak megnézed jól a nőket
2016. dec. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem; a lábfétis tipikusan a talpra, lábfejre, lábujjakra korlátozódik.
2016. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!