Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci csajok! Mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci csajok! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok hozzá, ha egy srác azt mondaná nektek, hogy nem akar veletek komoly kapcsolatot, csak nem volt még duci csajjal és szeretné kipróbálni, hogy milyen a szex? 25F
2016. dec. 23. 22:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondanék, hogy bocs, de engem az animalszex nem érdekel.
2016. dec. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
3%
Nem értékelnék a korrektséget, úgyhogy marad a hazugság. :D
2016. dec. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%

#12

Én személy szerint értékelem a korrektséget.Az viszont már más kérdés mit szólok hozzá.Nem érzem, hogy kötelességem lenne az őszintesége miatt kísérleti nyúl szerepébe bújnom.

2016. dec. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szerintem itt sokan félreértetek engem. A duciság jelen esetben csak egy tulajdonság. Írhattam volna akár azt is, hogy egy ázsiaival akarom kipróbálni. A lényeg az, hogy valakivel, aki olyan tulajdonsággal rendelkezik, amihez eddig nem volt szerencsém. Jelen esetben ez a duciság. Nem állt szándékomban megbánti senkit.
2016. dec. 25. 21:05
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy komolyra fordítva a szót, ez elég megalázó, hogy így tárgyként kezeled. Ne így vezesd fel, hogy azért akarod kipróbálni velük, mert ducik. Hanem úgy, hogy nem akarsz most komoly kapcsolatot. Azzal nem degradálod le őt, cirkuszi látványosság szintjére.
2016. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Tök mind1, a lényegen nem változtat. Ha velem valaki x tulajdonság miatt akar szexelni, mert nem próbalta még, ugyanaz a válaszom, amit írtam.

#1 voltam.

2016. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Két kis kavicsért nem inditom be a betonkeverőt.
2017. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!