Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elítélendő, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő, ha egy nő belemegy a szexkapcsolatba, vagy egy egyéjszakás kalandba? Nem rendszeresen persze, hanem mondjuk egyszer kíváncsiságból.

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 11:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Igen, az egyéjszakás csitri, attól az ami, mert belemegy egyéjszakás kalandba. Mindenkinek megvan a véleménye róla.
2016. dec. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
És a szexkapcsolat mitől jobb? Ott sincsenek általában érzelmek.
2016. dec. 22. 12:38
 13/21 anonim ***** válasza:

Itt simán ribizlinek minősítenek.

Ha a realitásra vagy kíváncsi, a világon senkit sem fig ez érdekelni, míg nem kérdezed.

2016. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mint egy férfinél.
2016. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Azért egy szexkapcsolatban is vannak érzelmek. Igaz nem annyi, mint egy rendes kapcsolatban.
2016. dec. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kettotokon kivul tudna valaki mas?

Ha nem, akkor mi bajod eshet.

Ha igen, pl a barati kor, kollegak, akkor bizony rossz hired lesz, mert a sok csaladanya el fog hordani mindennek. A kollegak megbizhatatlannak minositenek mert.... Csak ezt tudjak mondani. Mivel irigyek es ok nem tehetik meg. Erre keszulj.

2016. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kutyát nem érdekli,ha valakinek szexkapcsolata van,ezért nem fog elítélni senki sem.
2016. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a lányok többségével már megesett, hogy volt valamilyen kalandja. Teljesen természetes, az, hogy a legtöbbször nem lesz valami fenomenális, az egy dolog, de azért nyugodtan próbálkozzál.

Max csináld olyan helyen, ahol nem derül ki (külföldön, másik városban stb)

2016. dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ilyenekért elítélni embereket, volt már szexkapcsolatom, és egyéjszakásom is. Szerintem a szexualitás és a szexuális élet olyan szinten magánügyek, hogy senkinek nincs joga ítélkezni feletted miatta. Egyszerűen nem tartozik rájuk. Ha élvezed, csináld.
2016. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
13.vagyok. Ha te olyan beállítottságú vagy, mehet. Ha érzelem is kell,ne tedd. Akkor csak szenvedés lesz. Ha megtetted, tartsd szem előtt: úrinő nem beszél róla.
2016. dec. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!