Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex extrém helyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex extrém helyen?

Figyelt kérdés
Mi barátnőmmel busz leghátulján este, de sokan voltak a buszon. Nem tele, hátul mondjuk nem ült senki. Ölembe ült és vonaglott + nem valami sima úton mentünk. :D Én 19, barátnőm 18. :)
2016. dec. 17. 20:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%
Vonaton, szabadban, nyílt utcán éjjel, Balatonban :) 20L
2016. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Lépcsőhàz, fürdő öltözője, próbafülke. 21/l
2016. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
nekem is volt egyszer egy szopizás az Auchan probafülkéjében! sosem felejtem el...
2016. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%

Lillafüred fölött egy tisztáson egymásnak estünk a kedvesemmel.

Ruha le, döngetés indul.

Már vagy 10 perce csináljuk, amikor hátra nézek, és látom, hogy négy gombaszedő bámul minket.

Megállt az ütő bennem, átvillant az agyamon hogy most mi legyen?

A folytatás mellett döntöttem - amikor végeztünk, megtapsoltak - de nem kicsit volt zaccos a helyzet:)

2016. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon izgalmas, az ilyen spontán dolgok jól feldobják a szexuális életet. Én és a barátom kifejezetten szeretjük az új helyeket kipróbálni.

Kert, lépcsőház, pince, több iskola (vissza is jártunk) , almás kert. Ennyi jutott hirtelen eszembe :)

2016. dec. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Délidőben a Balaton vízében állva, tíz emeletes panel lépcsőházában, parkban nappal is és éjjel is. Hirtelen ennyi.
2016. dec. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Fűrdő szaunában leszopott a barátnőm, közben figyelte az üvegajtón kersztül, hogy jönnek-e.

Máskor meg város széli kilátóban dugtunk este úgy, hogy kicsit odébb még sétálgattak emberek, de ők nem láttak elvileg.

2016. dec. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egy parkban szexeltem egyszer izgalmas volt nagyon mondjuk kényelmetlen is. 17F
2016. dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Keszthelyen a mólón...

Nem annyira extrém, de ahogy a szúnyogok összecsípték a pucér senekem, na az felért egy véradással...:)

2016. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Miért nem találok ilyen lányt?
2016. dec. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!