Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik nincsenek benne az egy éjszakásban vagy csak is olyannal szexelnek akit szeretnek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen,vannak.
2016. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így vagyok vele, de nem gondolom hogy ettől jobb lennék mint azok akik benne vannak máshogy is.
2016. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kettes, ha ez nálad hűséggel, az egy éjszakás lányoknál hűtlenséggel párosul, akkor de, jobb vagy.
2016. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Sosem volt egyéjszakàs kalandom,de a szexhez nem kell szerelem,max. a tizenéves kislànyoknak.32n
2016. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

2, max. 3 év utàn elmúlik a szerelem,utàna mi történik az ilyen felfogàsú emberekkel??

A szexhez szimpàtia kell és fizikai vonzalom,semmi màs.

2016. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl sose volt egyejszakasom ,nem is tervezek.
2016. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, a rózsaszín köd lehet elmúlik, de a szeretet ott marad, és szereted így is a másikat, akkor meg miért ne. Én férfiként mondom azt, hogy nekem kell valami. Nem azt mondom, hogy fülig szerelmes legyek a lányba, de legalább egy baráti, haveri viszony kell, hogy lefeküdjek vele. Tudom az én nememnél ez ritka, de ez van. Én ilyen vagyok :D 23/F
2016. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nálam ez így van. De nálam nem a szerelem a fontos, hanem a bizalom. Nekem az intimitás intim dolog. Rábízom valakire a testem és a testem olyan titkait, ami nem publikus, ennél kiszolgáltatottabb nem is lehetnék, mikor anyaszült meztelen ott állok egy férfi előtt. Ő onnantól ismeri majd azt a részem is amit elrejtek, amit nem kötök más orrára... és itt nemcsak a testem értem, hanem a gyönyör megélése, a szexuális szokásaim, reakcióm... mindent. Ehhez nekem bizalom kell. Mély bizalom a másik fél iránt, hogy ezt rábízhatom, hogy ezt megtartja magának, hogy a testem, vágyaim, érzéseim tiszteletben tartja.


Random emberrel, ismerőssel, barátokkal nem bírnék így kitárulkozni.

2016. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bizony, vannak.
2016. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagyok. Nem prűdségből, nem kibaxásból. Szeretnem kell, akinek odaadom magam.
2016. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!