Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudtok olyan fürdőt ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan fürdőt ami szilveszterkor is nyitva lesz és van hely ahol diszkréten el lehet játszadozni egymással?

Figyelt kérdés
Miskolctapolca már megvolt és Demjén is. Leginkább barlangfürdőre izgulunk, de nem találok ezeken kívül mást. Esetleg külföldi is jöhet ha van a közelben.
2016. dec. 17. 13:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"én is gusztustalannak tartanám, ha nem az enyém lenne"


Ja kérem, ha nektek szabad, biztos mások is belehugyoznak-verik a farkukat a vízbe, nem?

2016. dec. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A fujj gcis valaszolo vagyok ,es uzenem ha csirkeporkolt ize lenne nokedlivel se kene ,edd meg te:D ;)
2016. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha a csajod lennék, én megetetném veled a cuccot, az tuti. Csak hogy tudd milyen az íze, állaga...
2016. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tudom milyen. :D Anélkül nem ajánlanám!
2016. dec. 17. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!