Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen furcsa a szexpartn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen furcsa a szexpartnerem?

Figyelt kérdés

Ma is felhívott,véletlen nem vettem fel. Erre mit csináltál,hol voltál , otthon vagy. Meg ma elmentem vásárolni. Ő meg ma akart szexelni,mondom neki nem érek rá,mert vennem kell ezt meg azt. Nem tudtam megvenni mert nem volt. Erre ő,találkoztunk ma,na holvan az amiért mentél. Meg pont ma mondta,hogy mi csak szexelünk.

Akkor mégis ,miért csinálja ezt?

Mintha féltékeny lenne?


2016. dec. 12. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny. A legtöbb embernek nem való a szexkapcsolat..
2016. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak nős a pasi. Oltásokat nem kérek! Letojom,hogy minek gondoltok!
2016. dec. 12. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dughatnekja volt. Elofordul. Biztos otthon gondok voltak aztan ugy erezte h ma minden no osszeeskudott ellene...
2016. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A masik verzio h feltekeny volt, ami viccesen hangzik egy nos ferfitol :)
2016. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez most mi? Minek kéne gondolni? :O
2016. dec. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nős, még lehet féltékeny. A sajátjának gondol.
2016. dec. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!