Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex kisállat jelenlétében?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex kisállat jelenlétében?

Figyelt kérdés

A barátnőm rendszeresen félbehagyja a hancúrt, ha észreveszi hogy figyel a kutyám. Addig nem folytatja, amíg ki nem zárom a szobából.

Nem szeretném kizárni még arra a kis időre sem, nagyon hideg van a lakásban, csak a szobát fűtjük be, hogy spóroljunk.

Sokszor a kutyám csak alszik a pokróca alatt, de az is zavarja a bnőmet, mert biztos hogy hallja amit csinálunk.

Javaslat hogy hogyan tudnánk feloldani a problémát?


2016. dec. 8. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Vegyél még egy kutyát,s akkor majd a kutya is csinálja s nem érdekli hogy ti mitcsináltok.
2016. dec. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom milyen kutyáról van szó, de szerintem alábecsülöd a komfortzónáját. Vidéken nagytestű kutyák vidáman elvannak pár fok mínuszban. Ha a lakásban bárhol mínusz van az a víz vezetékem miatt már régen rossz.


Ha félted a kutyád, akkor vegyél neki kiskabátot meg sálat. Vagy futtasd meg odakint mielőtt a barátnőd érkezik, aztán etesd meg. Simán leszarja a hideget.


Egyébként pozitívum, hogy figyelsz a barátnődre.


Arra figyelj, hogy a kutya ne büntetésként élje meg hogy ki kell mennie meg a barátnődet nagyon megutálhatja. Legyen tiszta a rangsor a falkában(te> barátnőd> kutya, legalábbis a kutya fejében). Pl, ha elviszed futni és visszaértek, addig maradjon kint a kutya még a barátnőddel vagytok.



Sokféleképpen meg lehet oldani, személy szerint az előzőeket csinálnám. Feltéve hogy nem egy palotapincsid van és Szibériában laksz. Biztos utána lehet nézni fajta szerint mit bír/szeret a kutya.

2016. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem buta állat ám a kutya,pontosan tudja hogy mit csináltok!:)

Eleve nem helyes dolog egy kutyát a szobában tartani,ezért természetesen zárd ki amíg megy a hancúr .Jól néznénk ki ha egy kutya megfázna.

Érdekes dolog ez,mert nekem meg cicám van és volt már hogy végig nézte a masztimat,aztán amikor ránéztem felugrott a hasamra én meg csak nevettem rajta,annyira jópofa volt.:)20/L

2016. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

3-as igazából a kertben tartani nem helyes egy kutyát de mindegy :D Persze van olyan fajta amelyik bírja de például a mi két Cane Corsonk amilyen veszélyesnek tűnnek valójában olyan családszeretők ,hogy ezt a fajtát nem is lehetne kint tartani teljesen elszeparálva a falkától mert nem bírná. Persze biztos vannak kivételek, de mi ezt a tanácsot kaptuk a tenyésztőktől. Meg azért egy ilyen fajtánál nem hátrány ha szeret téged a kutya :D

Egyébként mi szexelünk úgy barátnőmmel hogy bejön a szobába a kutyi és nézelődik ,hogy mit csinálunk szerintünk vicces :D A barátnőd még biztos zavarban van, próbáld meg megbeszélni vele valahogy. A kutyát egyébként egyáltalán nem érdekli a ti töcskölésetek kb ugyan olyan mintha mondjuk mosogatnátok előtte.

2016. dec. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja annak a kutyának...
2016. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Én már rég otthagytalak volna, hogy ha az a dög neked fontosabb mint a párod, akkor kefélj azzal. Nem értem, hogy miért kell egy állatot ilyen szinten ajnározni?

Megérdemelnéd hogy ne legyen senkid amíg ezen az infantilis állatszeretgetésen nem tudsz túllépni.

Egy kutyának semmi keresni valója nincs a szobában, különösen akkor ha szexeltek is. Baja meg nem lesz ha kirakod, elvégre azért van a szőre. Vagy sétálni sem viszed ki soha?

2016. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy lakásban sosem lesz annyira hideg, hogy egy kutyának vagy macskának gondot okozzon. Hát gondolj már bele, sok állat A KERTBEN él egész évben! Anyám kutyája a betonon fekszik télen, pedig van háza... De még ha olyan kis túlérzékeny, akkor is legfeljebb kiteszed neki a kutyaágyat.

Én egyetértek a barátnőddel, szerintem is undorító kisállat előtt szexelni és ezt úgy mondom, hogy imádom az állatokat és nekem is van 4... Szex közben azonban nincs ott a helyük!

2016. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 6osnak teljesen igaza van. Sétálni se szoktad kivinni?
2016. dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyetek be harmadiknak a kutyát
2017. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!