Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy egy szexi/dö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy szexi/dögös csajra nem lehet érzelmileg hatással lenni, mert úgy is mind azt feltételezi, hogy amit érzek, azt azért érzem, mert ő dögös?

Figyelt kérdés

Mármint ő azt hiszi, hogy azért vagyok odáig érte, mert kb. minden pasi meg akarja fektetni. Képtelen azt elhinni hogy leszarom azt hogy hogy néz ki ő és az érdekel ami benne van?


Ilyenkor kívánom azt hogy bárcsak a topmmodell alkata helyett lenne 80C-s mellei jó nagy zsíros fenekei és kb 20 kg fölösleg rajta. Kifejezetten zavar az hogy jól néz ki, mert képtelen komolyan venni az érzéseimet ebből adódóan.


2016. dec. 7. 01:57
 1/4 Krukutyán Levente ***** válasza:
Mert megszokta, hogy a kinézetéért kell csak a legtöbb prolinak. Az meg túlzás, hogy le kaksizod a kinézetét. Megnézném 200 kilósan, hogy jönne be.. Persze értelek mire gondolsz( mellesleg mintha a 80C kicsi lenne...). Mondjuk nem kéne le általánosítani az összes "szexi/dögös" csajt se. Biztos lenne, aki el hinné.
2016. dec. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én meg értem ezeket a lányokat.

Én nem vagyok nagyon dögös még is nehezen tudok hinni annak aki azt mondja szeret vagy szép vagyok (egy részt önbizalom hiány más részt sok pasi volt aki csak sexet akart).

De most van barátom és benne megbízok.

2016. dec. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-essel értek egyet.
2016. dec. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért írtam 80C-s melleket mert az már annyira nem ideál. Volt barátnőmnek olyan melle volt és nekem az picit alapvetően átlépi a küszöböt. Persze vele is együtt voltam, szóval ilyen téren nem számít, de azért mindenkinek van egy dolog hogy mit preferál, mit nem.


Másrészt pedig amit érdemes tudni hogy lehet hogy ő tökéletes - társadalmilag - és tudom hogy minden pasi megnézi, de én pont az az ember vagyok, aki alapvetően átnézne rajta ha nem ismerném őt.


Nehéz szituáció ez, mert megvan róla győződve, hogy én "testileg" imádom őt, ami így szó szerint nem igaz, sőt nagyon nem.


Furcsa ezt most elmagyarázni de itt egy kép, nekem ebből a képből a 20-25% körüliek az igazi "nők".


[link]


Ő meg valahol 17 és 18% között mogoz. Tudom hogy ez most hülyén jön le, hogy számokkal dobálózok, de nekem ő olyan sovány egyébként hogyha nem ismerném azt gondolnám hogy anorexiás.


Vagyis ez az egész miatt ez egy hülye szituáció. A teste annyira nem lenne vonzó számomra, de mivel az van benne aki, ezért az. De ő meg pont fordítva érti, azt hiszi hogy a teste miatt tűröm a belsőjét, mert hogy minden pasi odavan érte, és hogy valószínűleg én is.

2016. dec. 7. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!