Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan miért próbálnak azzal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért próbálnak azzal vakítani (ráadásul tévesen), hogy régen mennyit jártak szórakozóhelyre bulizni?

Figyelt kérdés

Régen mikor még pörgött a Hajógyári, ill. a komolyabb Balaton parti helyek (Flört, Palace, Dexion, Helka), akkor azért lehetett ismerni az éjszakai arcokat.


Na most sok ismerős ezzel akar felvágni, hogy ők aztán minden buliban ott voltak. Meg második otthonunk volt, stb.. Mikor ezt tudom, hogy nem igaz, 1-2 havonta talán ha egyszer összefutottam velük, akkor is 2-kor már eltűntek.

Mi minden hétvégén, de sokszor heti 2-3 alkalommal is mentünk. Legtöbbször zárásig toltuk és már napsütésben jöttünk haza.

Ezekkel az állításokkal teljesen ledegradálják azokat, akik valóban rengeteget voltak ott. Mi értelme van ennek, mikor úgy is kiderül, hogy nem igaz amit beszélnek. Valami kompenzálni akarnak vele?


2016. dec. 3. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy ledegradál(ni), olyan van, hogy degradál.

Igen, valószínűleg így próbálják kompenzálni azokat a péntek-szombatokat, amikor nem tudtak elég pénzt legombolni apuciról kólába vagy ekire...

2016. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem mintha a bulizásban bármit degradálni lehetne.. nincs benne semmi amivel menőzni lehetne, mindenkinek saját dolga mennyit bulizik
2016. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mintha ez akkora dicsőség lenne, hogy ti rengeteget buliztatok ott. :DD
2016. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

azért 2kor léptünk le,mert addigra csak sikerült már összeszedi valami nőt.

ez volt a cél nem több.

neked meg az hogy beexezve,beszpídezve toljad délig.

nem ítéllek el,mert díler ismerősöm az ilyenekből szedett össze egy kertes házat,kocsit vállalkozást,szóval hasznos a te fajtád is.

2016. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor komám.Megkérdezném.

Hogy ezeken a helyeken te ott voltál amit majd felsorolok.

Mert azok a helyek.Amiket te írtál.Pont a "nyál" helyek voltak.Amik már hajnalban nem voltak nyitva.

A másik,amiről ne feledkezz meg.Hogy kishazánkban kb 93 környékén kezdődött a hazai party korszak.

Sokan akik ide járnak.Azok még tervbe se voltak.

Esetleg a szüleik jártak ezekre a bulikra.


Fáklya klub,FMK,Orczy kert,Frank hegy,Törökbálint,Siketek csarnoka,Remiz party,Kopaszi gát,Széchenyi fürdő,s még sorolhatnám.Na ezek voltak az igazi party helyek.


Én "majdnem" minden partyn ott voltam.Na és akkor?

Kinek mire volt ideje.

2016. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Es te erre meg buszke is vagy.
2016. dec. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Én discoban laktam! Na erre varrjál gombot!
2016. dec. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És vitted is valamire a sok buli mellett?:D
2016. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5" vagyok.


Felneveltem tisztességgel az édes fiam,és a nevelt lányom.S becsületes,tisztességes emberek lettek belőlük.

Egyébként hiperaktív gyerekkor után.Nem volt megterhelő számomra a sok buli.

Nem lettem milliomos,de saját lakásom,vagyonom van.

S ugyanazzal a szeretett nővel élek boldogságban már 22.-éve.

Na erre varjatok gombot B+

Nem kell minden bulizó embert elkönyvelni egy trógernek.

S láss csodát.Még a szakmámban is sokra vittem.Mert a mai napig tisztelnek a tudásomért,s nem utolsósorban a pontosságomért,és a precizitásomért.

2016. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem lett mindenki elkönyvelve. Csak azt emeltük ki hogy semmi menő és kiemelkedő nincs benne...


Lehet valaki mindennap hulizik, lehet otthon ül és makettezik.


Az hogy mire viszi és mennyit ér, nem ettől fog függeni

2016. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!