Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha rossz a szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha rossz a szex, akkor mitől rossz?

Figyelt kérdés
tegyük fel, szeretitek a pasi, de a szex rossz. Mitől lehet rossz?
2016. dec. 3. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem eléggé figyelmes a fiú,nem tudja használni megfelelően a hímvesszőjét,kevés vagy nem eléggé hatásos az előjáték stb.Szóval nem tud megfelelően kielégíteni.20/L
2016. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

három esetben lehet rossz a szex szerintem:

a) ha nem tudunk egymásra hangolódni

b) ha nem akarunk egymásra hangolódni

c) ha nagyon eltérőek az igényeink


a) eset leginkább akkor fordul elő, hogyha valamelyikünk - vagy akár mindkét fél - stresszes, fejben máshol jár, nem tud kikapcsolni vagy ha valamilyen gátlás, szorongás van benne a szexualitással kapcsolatban. de ez van akkor is, ha még nem vagyunk egymásra hangolódva, mert még csak ismerkedünk egymás testével, igényeivel, a kapcsolat elején vagyunk, de ez türelemmel és odafigyeléssel természetesen jobb lehet :)

b) eset leggyakoribb példája, ha valamelyik fél nagyon önző, csak a saját öröme érdekli, és/vagy nincs valódi érzelem a szexben (az egyik vagy mindkét fél oldaláról)

c) eset pedig sajnos előfordulhat, és senkit sem lehet érte hibáztatni. fel kell ismerni a dolgot, és ha nem sikerül valóban kompromisszumokat kötni nagy lemondások nélkül, úgy, hogy mindkét fél számára kielégítő és élvezetes legyen a dolog, akkor tovább kell lépni.


Nem tudom, ezek most így nagy általánosságban megfogalmazva mennyire érthetőek. Sokkal egyszerűbb, ha azt elmondom, szerintem milyen a jó szex, én mit élek meg annak:

- ha mindkét félnek egészséges a szexualitáshoz való hozzáállása (tehát nincsenek benne gátlások, szorongások, fel nem dolgozott félelmek vagy sérelmek)

- ha kölcsönösek az érzelmek

- ha mindkét fél önzetlenül jót akar a másiknak

- de közben mindkét fél ismeri a saját igényeit és le is tudja kommunikálni őket

- ha megvan a kellő bizalom ahhoz, hogy lehessen jelezni dolgokat (pl. ha valami nem jó, vagy valamire vágyunk)

- ha odafigyelünk a másik jelzéseire és tudunk hozzájuk idomulni úgy, hogy közben ne kelljen olyasmit tennünk, ami számunkra kellemetlen / megalázó / taszító / fájó.


22N

2016. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha a férfi erőszakos, durva, önző (csak a saját orgazmusa érdekli, mindenféle fétist rám akar erőltetni), figyelmetlen, türelmetlen.
2016. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Volt úgy hogy nem kívántam a fiút már. Jártunk 2 éve, de nem tudott már felizgatni egyáltalán. Többnyire nem volt szex de ha volt is az sem volt jó... Rossz lehet az is, ha hamar elmegy és engem nem elégít ki. Egyszer-egyszer oké de ha minden alaklommal ez van akkor az már nincs rendben. Igazából ha mindenki megkap mindent amit akar és semmit nem kell megtennie ami tnem akar akkor rendben van minden. :D
2016. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!