Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti szeretitek a kutyapózt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretitek a kutyapózt?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?

2016. dec. 1. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

A misszionáriust és lovaglót jobbnak tartom, mert ott látom végig a másik arcát és jobban tudunk bújni.


De a kutya is jó.

20/L

2016. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Baranka ***** válasza:
89%
Én szeretem nagyon. Én jobban élvezem kutyapózban.
2016. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Mert; kényelmes, jól esik úgy a behatolás, jó; hogy a partner " rámfekszik hátulról" vagy érzem a csípő mozgását, közben tudja markolni a melleimet/ birizgálni a csiklóm, suttogni a fülembe hátulról, ha így bevadul, akar 4 percenkénti sok mini orgazmus" ki tud jönni", szeretem még; mikor " hozzám csapódik a zacsija " .. ha kicsit hátrébb dől; tudok irányítani csípőből - majd vissza kutyába..
2016. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Én még sosem élveztem el kutyában. De izgat, hogy izgatóan nézek ki közben (:D), szerintem a kicsit nagyobb popsi és darázs derék kutyában a legszexibb.

18/L

2016. dec. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Én szeretem :) Bár én inkább alkalmizom, nem szeretkezem.
2016. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Mi a francot kellett lepontozni a Véleményemen ??
2016. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen imádom,úgy jobban bemegy a f..
2016. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A kedvencem.

Azért, mert gáz ugyan, de többször lusti vagyok és nagyon jó érzés, mikor kevés befektetés után nagy élvezet az eredmény.

Plusz szeretem, mikor egy picikét durvábban tolja a párom, ilyenkor meg aztán lehet, ahogy a csövön kifér...

Aztán meg nem elhanyagolandó az sem, hogy közben extra kényeztetést is kaphatok. Vagy a csiklómat vagy a popsimat ingerli. Együtt kimondottan nagyokat tudok élvezni.

2016. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de imádom hátulról tölteni a lányokat!
2016. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. dec. 2. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!