Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok állva próbáltátok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok állva próbáltátok már a sexet? vagy pl egy olyan helyen ahol nem lehetett sehová se lefeküdni de még is állva csináltátok izgatot titeket ha volt ilyen?

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
igen amikor csak lábujjhegyen tudtam állni és úgy szexeltünk. Utána elégé kész voltam de nagyon jó volt.
2016. nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Balatonban .
2016. nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáltam de sajnos nem volt kivitelezhető mert Túl alacsony vagyok. Szóval csak próbálkoztunk de nem lett belőle semmi
2016. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
konyhapult legjobb nem kell a állva sex:D:P
2016. nov. 29. 12:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy vagyok, mint a hármas válaszoló. Alig vagyok több, mint másfél méter, állva egy normális pasi farka a köldököm tájékán van. Kivitelezhetetlen. Ha nem lehet sehová lefeküdni, akkor jöhet a jól bevált kutya póz.
2016. nov. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zuhanyozás közben gyakran előfordult a pasimmal :) majdnem ugyanakkorak vagyunk tehat csak labujjhegyen pucsitottam es nyomtuk meg volt olyan is hogy felnyomott a falra es ölbe kapott ugy imadom
2016. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen nagyonjoo,es igy altalaba eleg durva spriccelos orgazmusom van. 20/L
2016. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!