Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a jelei, ha szexkapcsolatb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei, ha szexkapcsolatban többet érez egy férfi?

Figyelt kérdés
Honnan lehet biztosan megállapítani, hogy elkezdett többet érezni?

2016. nov. 28. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Tovább marasztal, többet beszélgetne veled, jobban érdeklődik irántad. Szerintem ezekből, legalább is kezdetben.
2016. nov. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én abból vettem észre, hogy ez már több, mint pusztán szexkapcsolat, amikor egy este váratlanul felhívott, hogy öt percre felugrana hozzám, mert látni akar.
2016. nov. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne reménykedj,csak használ..
2016. nov. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha olyankor is találkozni akar veled, amikor nem lesz szex.
2016. nov. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves 3-as: nem reménykedek, max abban, hogy nem kedvelt meg, mivel én nem akarok tőle semmit. Nagyon szépen fejezted ki magad, hogy "csak használ", de akkor ennyi erővel én is csak azt teszem vele.

2016. nov. 28. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!