Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez hogyan működik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogyan működik?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy lány akibe szerelmes voltam de nem jött vele össze a sex, mert visszautasított, ö lett volna nekem az első. Vele szívesen sexeltem volna, de vadidegenekhez semmi kedvem. Viszont én azt látom hogy sokan elmennek randizni és másnap lefekszenek a lánnyal. Engem az érdekelne ha már nem szüz valaki hanem volt pár lánnyal, akkor már az érzelem nem számít? Illetve ha valakinek csak érzelmek mellett lenne hozzá kedve az normális? Vagy szüzesség elvesztése után már nem kell hozzá érzelem csak vonzódás? 28F

2016. nov. 27. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Van akinek kell az érzelem van akinek nem.. Sok pasi meg csak lyukra játszik..
2016. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha egy pasinak érzelem is kell az mennyire gáz?
2016. nov. 27. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kell. Nem érzek vonzalmat olyan nők iránt, akiket egyáltalán nem is ismerek, nézhetnek ki bármilyen jól. Biztos vannak ilyen nagy arcok akik szerint ez gáz, de mit adsz mások véleményére? Az én barátnőm például kifejezetten szereti és értékeli a dolgot.
2016. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lenéznek páran miatta, de hát ilyen vagyok úgy, hogy végül is lényegtelen mit mondanak.
2016. nov. 27. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Nézd, a barátaidat úgyse fogja érdekelni, hogy te most lefekszel XY nővel két perc beszélgetés után, vagy csak fél év után, mert szereted. Aki meg nem a barátod, illetve nem ismer téged, azt egy, miért érdekli hogy te kivel, hol, mikor és miért, kettő, azoknak a véleménye téged miért érdekel? Hagyd a fenébe azokat, akiknek ezzel bajuk van.
2016. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!