Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány randi után szokott lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randi után szokott lenni általában sex?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk bejön nekem a csaj, meg én is neki, hány randi után normális az első csók és az első sex?

2016. nov. 25. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg megvan a kellő vonzalom, akkor csók az első randin, a másodikon meg mehet a szex is, vagy petting biztosan.
2016. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kortól, helyzettől, randitól, vérmérséklettől függ...


Nekem speciel amelyik első randin nincs csók, az sikertelen és nem lesz második. De van olyan lány ismerősöm aki azt mondja első 3 randin még csók se legyen.... Változó dolog ez.


F/23

2016. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Kor függő.

20-ig tíz,

30-ig öt,

40-ig egy - kettő,

50-ig első randin,

50 felett, ha van szex akkor jöhet a randi.

2016. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi elöbb összejöttünk és utána volt szex
2016. nov. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első randin beszélgetés, kivételes esetben csók/petting.


Másodikon szex.

2016. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szex*

Emberfüggő. Nálam például egyiken se lenne. Majd 1-2 hónap után ha összejöttünk... :) Mármint szex.

22/f

2016. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Változó, nálam az első randin nincs még csók sem, barátnőm a másodikon már lefekszik a pasival.
2016. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!