Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szex akkor mi ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex akkor mi ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Csúnya dolog vagy sem, de újra egymásra találtunk az exemmel, akivel kb 7éve jártunk.

Viszont ismét együtt járni NEM akarunk-ez közös megegyezés volt.

Csupán szexre gondoltunk.

Megbeszéltük azt is, hogy ha valamelyikönkben elindul az érzelem akkor megbeszéljük majd.


Viszont nem értem, mert ennek ellenére minden nap rámír facen....


Nekem ez zavaró, mert nem értem hogy ha nem akar ő sem érzelmet s nem is szerelmes belém, csak a szexet látja bennem akkor minek kommunikál velem naponta


2016. nov. 20. 15:47
 1/4 A kérdező kommentje:

számomra ezt kezd kicsit sok és párkapcsolat szerű lenni.


Vagy csak én vagyok nagyon párkapcsolat -fóbiás?

2016. nov. 20. 15:48
 2/4 anonim ***** válasza:
attól függ miről dumáltok téma függő hogy te vagy e csak fóbiás vagy ő lehet többet akar.
2016. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

most éppen azt kérdezte hogy "hol telik a napod:)?"


hétköznapi dolgokról, szexről, munkáról, családról beszélünk

meg igaziból mindenről ami eszünkbe jut

2016. nov. 20. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább barátság extrákkal. Ha zavar, mondd meg neki, hogy nem akarsz beszélgetni és többet ne is válaszolj neki az ilyen megkereséseire. Töröld facebookról is, hogy csak telefonon érhessétek el egymást, amikor éppen actiont terveztek.
2016. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!