Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálatok, a párotokkal, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok, a párotokkal, hogy alakul az orgazmus szexeléskor? Férfinak vagy nőnek előbb? Kinek hány orgazmus? (Többi lent. ) Nő,20.

Figyelt kérdés

Nálunk változik kinek van előbb, attól függ, a barátom hogy bírja. Néha teljesen egyszerre van. Ha nekem van előbb, elmegy ő is pár másodpercre rá, hisz addig is csak visszatartotta. Ha neki van előbb, akkor utána elintézi nekem az ujjaival. Szóval mindkettőnknek mindig van orgazmusa, de fejenként csak 1.


Azonban néha olvasom itt gyakorin, hogy a férfi csak akkor megy el, ha a nőnek volt több... Én azt se tudom, nekem hogy lehetne több!

Nálatok hogy megy ez? Valamelyikőtöknek több mint 1 van egyetlen menet alatt? És milyen sorrendben jön nálatok a férfi és a nő?


2016. nov. 20. 01:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Nállunk a hölgy szerencsés, mert minimum 5- de volt hogy 13 orgazmusa van. Én személyszerint 1 lövetű vagyok de a párom azt mondta hogy még szerencse mert akkor már nem bírná. Nekem kell 1-2 óra a regenerálódáshoz.
2016. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát így olvasva a kommenteket vagy tényleg hamar elmennek a lányok, vagy a gyakoris srácok ilyen istenek az ágyban.


Mi nem vagyunk ilyenek. Én elég hamar elmegyek férfiként, aztán kell egy 5 perc kb, addig kap a párom egy második előjátékot is. Utána már bírom addig, hogy elmenjen, tovább is... ez kb olyan 20-30 perc. Utána már neki kényelmetlen, meg kidörzsölődik, pedig nedves rendesen. Én ha akarom, sikerül másodjára is elmennem, de ilyenkor már inkább rá figyelek, hogy neki legyen meg az öröm.


Első alkalommal mikor nagyon ki voltunk éhezve elélveztettem többször is, de akkor is max 2 volt neki, meg másnap még egy. Utána is csak max 2 volt neki, ha nagyon beindultunk és rengeteg időnk volt.

2016. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12-es, osztom a véleményedet...
2016. nov. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Azt hiszem itt egyes férfiak párjai eljátszanak X számú orgazmust, hogy boldoggá tegyék a pasijukat. :D
2016. nov. 23. 01:00
 15/16 anonim ***** válasza:
35%
Attól hogy neked nincs orgazmusod max 1. Azért még másnak lehet, nem muszáj megjátcani a dolgot. Plusz aki kapcsolatban él annak lehet fel tűnne hogy a párja csak színleli.
2016. nov. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jaj jaj, valaki magára vette.... :)
2016. nov. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!