Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon izgat a Narutobol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat a Narutobol Sakura, miért van ez, mit tegyek? /F

Figyelt kérdés
Nem vagyok animefan, csak megláttam véletlenül egy sima képet Sakuráról, és valamiért felizgultam rá, és nagyon megkívántam, de mint még soha senki mást. Rákerestem googlen, hogy "Naruto Sakura", és ott is az összes kép izgatott amin ő volt, pedig nem volt erotikus. Meztelen kép mégjobban izgatna, olyat nem kerestem, meg nem tudom hogy van-e. Verni nem akartam rá, mert milyen már.. Elég furcsán éreztem volna magam, és így is furcsán érzem.. Viszont azóta izgat, egész éjszaka alig tudtam aludni, felállt szinte mindog, ahányszor felkeltem ő jutott eszembe. És most is nagyon kívánom.. Miért van ez, mit csináljak? Normális ez?

2016. nov. 19. 08:12
 1/5 tttssj ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy ez menyire normális de velemi is volt ilyen, ha kell spéci weboldal ahol vannak róla szaftos képek írj!
2016. nov. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan így voltam lányként.. az Inuyasha animéből Sesshoumaruval :) még mai napig kedvenc karakter.. Imádom a stílusát megjelenését. Pedig csak egy kitalált anime szereplő.. és már elmúltam 22 éves és én se vagyok animefan..
2016. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, hisz a legtöbb ember azt kívánja amit nem kaphat meg. És egy anime szereplővel elég nehéz lenne együtt lenni. Megj.: Minden anime csaj karakterről vannak 18+ -os képek, videók..
2016. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én L-be voltam szerelmes :D a Death noteból :D


18/L

2016. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Ez nem igaz, amikor én írtam ki egy hasonló kérdést, akkor törölték.


Amúgy hány éves vagy? Mert egy bizonyos korig még normálisabb...


Engem is izgat valaki a Narutoból, de nem merem leírni, ki.


21/l

2016. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!