Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi jelentősége van az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi jelentősége van az előjátéknak nálatok? Tippek előjátékhoz? 20/N

Figyelt kérdés

Én még csak pár hónapja élek szexuális életet. De úgy veszem észre, az előjáték a minden, a kulcs. Amikor nincs, csak annyi hogy álljon fel és nedvesedjek be, akkor bénább a szex. Ha van, akkor szenvedélyes, forró, vérpezsdítő. Ti mit tapasztaltok, nálatok is fontos, és meghatározza az egész aktust?

Valami jó tipp előjátékhoz? :)

20/N


2016. nov. 17. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, fontos az előjáték.
2016. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látom ez a kérdés a privátozókat hozza lázba, nem a kommentelőket.
2016. nov. 17. 23:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Olvassatok részleteket suerelem iskolája című könyvből.
2016. nov. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, elofordul sokszor hogy csak fekszen a párom mellett, hozzám sem ér, és mászok rá, mert ugy kívánom.


Elojáték általában orál, vagy leszorit az ágyra, és játszik velem. Ide-oda egy csok, harapás, suttogás, hogy mit tenne velem és én kész vagyok. Teljesen átadom magam neki, sokszor csak nyoszorogni vagyok képes, mert mozdulni nem enged. Imádom, aztán vagy ugy belém is jon, vagy elenged és szájjal kényeztetem, amitol meg o "adja fel".

2016. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy jó kis érzéki simogatás, puszilgatása a test különböző pontjainak, csókok, ölelkezések, puncinyalás ujjazással és kombinálva popsiujjazással, majd annak nyalásával is remek kis előjáték, nem beszélve az erotikus masszázsról sem, a lényeg, hogy lázba hozd a másikat. :P
2016. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!