Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavar titeket, ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar titeket, ha egy lány nem olyan törékeny alkatú?

Figyelt kérdés

Sose voltam az a vékony lány, pedig nem mondanám magam hájasnak. Szóval az egy dolog, hogy nagyobb melleim vannak pl, de a combjaim se vékonyak. :D

Viszonylag sokat sportolok. (És amúgy jó is vagyok bennük, a kondim a lányok nagy részénél sokkal jobb) Csak hát nem annyira ajó testért csinálom, inkább hobbiként mert élvezem. Azt hiszem viszonylag sokat is eszem, de próbálok egészségesen.

Ha férfi lennék, biztos hogy jobban kedvelném az alacsonyabb, törékenyebb lányokat. Gáz ha én nem vagyok olyan?


2016. nov. 11. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont a kidolgozott testű sportos, izmos lányok jönnek be. Egy nagyon törékeny alkatú lányt erősebben megölelni, magamhoz szorítani sem merek, mert attól félek, hogy fájni fog neki vagy eltöröm.
2016. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen, de ez csak én vagyok. Sok férfi kimondottan szereti a kicsit teltebb lányokat, szóval nem hiszem, hogy gondod lenne ebből. Mindenkinek más jön be.
2016. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Ez a lényeg, erről szól minden, hogy fogadd el magad. És hidd el, hogy sokaknál jobban be fogsz jönni, mint a vékony deszkaalakú lányok. Sokkal szebb, ha vannak formák, nem kell kímélni semmit :P :D

Viszont egy képet ha küldenél, nagyban segítené a véleményezést :)

2016. nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 RRR ***** válasza:

nem

legalább nőiesen nézel ki

szerintem

2016. nov. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én nem értem, ti csajok miért képzelitek, hogy mindenki a piszkafa lábakra gerjed. Én kifejezetten szeretem, a picit húsosabb a combja egy csajnak.
2016. nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar! Kimondottan a nőies alkatú nőket kedvelem!
2016. nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet kérlek, hogy megmondjam én milyennek látlak. Már, ha érdekel...


20 F

2016. nov. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha amúgy igényes és ápolt ,akkor nagyon csinos tud lenni egy arányosan teltkarcsú lány:-)
2016. nov. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem zavar, én is jobban szeretem a törékeny lányokat:)
2016. nov. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy test, nagy élvezet. :) Nem zavar.
2016. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!