Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennek van reális alapja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek van reális alapja?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok azzal, hogy nem vagyok csúnya, különösebben szépnek sem tartom magamat, viszont baromira igényes vagyok. A srácok gyakran megnéznek, rám mosolyognak, vagy buliban, koncerteken odajönnek ismerkedni.

Közelebbi ismerősökkl, barátokkal beszéltünk egyszer erről és valaki felhozta, hogy látszik rajtam, hogy szeretem a szexet és kívánom. Tény, hogy nagy a libidóm, de ez külsőleg lejöhet így idegeneknek?



2016. nov. 9. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A pasik valahogy levágják ha egy csaj bevállalós.
2016. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minden nő szereti, úgyhogy ezzel a dumával nem lehet mellélőni. Mutass képet
2016. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, hogy igényes vagy önmagadra, a külsődre. Így könnyebben észreveszik benned a Nőt. Nőies nők közelében beindul a férfiak fantáziája.
2016. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igazából, a zenei izlésem megjelenik a ruhatáramban, imádom a metalt. De igyekszem nőies lenni!

De köszönöm! Szerintetek ez baj? vagy változtassak?

2016. nov. 9. 21:51
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindíg úgy élj ahogy Neked a legkényelmesebb, ahogy neked a legjobb! Mindíg úgy élj ahogy Te vagy a legboldogabb!

Ha úgy élsz, és ezt felvállalod nyíltan, akkor akad majd olyan aki ezt teljes mértékben elfogadja... Ez az igazi boldogság... És közben Te is nyíltabb leszen, önmagadtól, mert nem kell azon görcsölnöd, vajon ki mit szól ahhoz amilyen vagy (pl-ul ha metálos vagy)

2016. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Ne haragudj, de el nem tudom képzelni, hogy metálos reklám pólóban, bakancsban hogy lehet valaki igényes/nőies.
2016. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 RRR ***** válasza:

a kisugárzásodon érezni


ne változz...az már nem te vagy!!!

2016. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért néznek rád és mosolyognak, mert te szereted a szexet, hanem mert ők szeretik.
2016. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Rám is ezt mondják, pedig teljesen átlagos a szexuális életem, igényeim. Nem vagyon egy nagy pasifalo, meg állat az ágyban. Ráadásul te, mint metálos, marha szexi lehetsz, már bocs, azokban az igénytelen rocker cuccokban...

Szoval nem, nem látszik, csak meg akarnak dugni, és probálkoznak vmi idétlen dumával.

2018. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sablon duma :D egyszer még nekem is bejött :D
2018. okt. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!