Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk titeket zavar ha a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar ha a lány remeg pettingeléskor?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Én már akkor elkezdek remegni amikor még csak fekszünk egymás mellett és simogat a barátom. Aztán ahogy lekerulnek a ruhák általában még jobban remegek, úgy az egész testem. :D Amikor lefelé megindul a keze baratomnak akkor amikor meg csak a hasamnal jár mar reszket a lábam, de ilyen nagyon durván. Nem igazán tudom ezt kordában tartani, de nem tudom ez mennyire lehet zavaró ha mondjuk ujjaz én meg remegek. Nem volt ezelőtt kapcsolatom, szóval nekem teljesen új még ez az egész. Köszönöm a válaszokat!

18/L



2016. nov. 6. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Én is remegek ilyenkor, eddig még nem volt probléma:D
2016. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sőt! Inkább kifejezetten izgató! :)
2016. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy barátnőm akinek olyan orgazmusa volt hogy nem remegett, hanem az egész teste reszketett, rángatózott.

Imádtam!

2016. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3ashoz hasonloan elozo baratnom nekem is hasonlo volt ilyen teren es nem hogy zavart hanem kifejezetten izgatott hogy ennyire elvezi mellesleg egy ferfi egojanak is jot tesz:)
2016. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele azt mondja a barítom hogy neki tetszik
2016. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna sőt ha meg rajtam remegne...
2016. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 RRR ***** válasza:
100%

dehogy

beindít még jobban

2016. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan bejönne ez a dolog!
2016. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kifejezetten bejön. Főleg ha orgazmus után feláll és remeg a lába, illetve nem tud egyenesen járni:P
2016. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nembaj, sőt ahogy többen írták nagyon izgató és szeretjük az ilyet :D 22F
2016. nov. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!