Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek egy olyan férfivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy olyan férfivel akit bár kevelek, de teljesen más a szexuális ízlésünk?

Figyelt kérdés

Ő a keményebb dolgokra izgul, csak azt szereti. Pofozas, fenekeles, anal, kemény szex, akár fojtogatas, szándékosan kék zöld foltok okozasa és egyebek. Mániája lefogni, hogy mozogni se tudjak, mélytorok, torok dugás és egyebek. Én ennél romantikusabb vagyok, normális, lágy szexet szeretem. Próbáltam beszélni vele, de azt mondja, csak ettől élvez el. Megcsókolni sem igazán akar. Egyébként orális szex adasanal nagyon figyelmes, nagylelkű, szeret nekem adni de a szexben már más tészta.

Amúgy nagyon kedvelem, érdekes pasi stb.

Még nincs semmi komoly köztük de így nem is tudom lehetne-e... 24/L



2016. nov. 5. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes erőltetni, szerintem.
2016. nov. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nem tudsz változtatni.
2016. nov. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megszoksz vagy megszöksz. Kétesélyes játszma.
2016. nov. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ne erőltesd szerintem se. bár lehet, csak addig ilyen, amíg nem szeret eléggé téged és csak a szexen van a hangsúly. ha belédszeretne, talán változtatna kicsit, de ez lutri..
2016. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális beállítottság nem változik! Egyik részről sem! Keress egy hozzád illő normális pasit és ezt meg hanyagold! Ő is keressen magának egy mazohista nőt!
2016. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A szex a párkapcsolatnak nagyon fontos szegmense. Ha más a szexuális ízlésetek, az előbb-utóbb konfrontálódást eredményez. Jobb most, sebek nélkül lelépni, mint megvárni, amíg elmélyül a dolog.
2016. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!