Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek a hosszabb vagy a vastagabb job ?

Szerintetek az eres vagy a nem eres a szebb ?



2016. nov. 4. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Aranyközépút. Nem szeretem ha túl hosszú vagy túl vastag.. A másik kérdés meg attól függ, hogy mennyire.. Mert ha nagyon eres az nem szép.. Legalábbis nekem nem tetszik. De ettől függetlenül még lehet jó.
2016. nov. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a vastagabb a jobb,nem kell ,hogy olyan nagy legyen. A szexpartneremé is 5,5cm vastag és 16cm hosszú,de számomra egy tökéletes f.z.

Inkább ne legyen annyira eres,de ha eres azt se bánom,csak legyen egy pasi aki szeret. Nem ez alapján fogok vélogatni pasit.

2016. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vastagabb és nem eres a jobb. Mert annál jobb az aktus
2016. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vastag. Az mindegy,hogy mennyire eres. :)
2016. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor van remény :D
2016. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább vastag, az eresség meg mindegy.
2016. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!