Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit csináltok esténként a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok esténként a barátnőtökkel amikor nem dugtok?

Figyelt kérdés

Én végigkérdeztem több ismerőst és mindegyik azt mondja, hogy tévét vagy filmet néznek együtt.

Na én ilyet nem szoktam, mert nincs TV-m, csak elbutít. Helyette nyelvet tanulok, vagy olvasok, gyúrok ha egyedül vagyok itthon. Ez, viszont párban nem olyan jó program és nem is érdekli a csajokat.


2016. nov. 2. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Tanulj meg programozni, tanuljatok együtt kűzdősportokat...

ilyeneket lehet.

2016. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Osszebujunk. simogat. Így el alszunk.
2016. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RRR ***** válasza:
100%
beszélgetni
2016. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Sopánkodok, hogy tényleg képes nézni azt a sok butaságot a tv-ben olyan szinten, hogy kiakad ha elmegyek a tv előtt és lemarad 2 képkockáról.

Aztán arra gondolok biztos ő a hozzám való nő?

Megállapítom, hogy nem igazán de az összes többi is kb ilyen lenne. Aztán olvasok valamit a neten aminek van valami értelme.

2016. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
A filmnézés nem butít el. Ha normális filmeket nézel, akkor szellemileg, lelkileg csak érettebb leszel. Mint egy leegyszerűsített könyv. Na de ez mellett még romantikus is összebújva megnézni egy jó filmet, pároknak ideális program.
2016. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

PC-játékozunk általában :D Van,hogy mi is filmezünk, vagy sorozatot nézünk (általában letöltünk, tv-t mi is ritkán nézünk, ott is comedy centralt, de már unalmas egy idő után az..)


Sétálunk, ha olyan az idő. Edzeni lehet párosan is, olyanra is volt példa,bár nem este:) Vagy csak összebújva beszélgetünk, elrepül úgyis nagyon gyorsan egyébként az idő.


23L

2016. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Tv-t mi se nézünk, de filmeket, sorozatokat igen. Nem értem mi a különbség egy igényesebb film és egy könyv között.

Nyelvet tanulni, gyúrni meg lehet együtt is, mi is van h együtt edzünk, és rendszeresen elmegyünk futni is. Emellett még együtt főzünk, és hát házimunka is akad. Emellett mindenkinek kell sztem privátszféra, amíg én kockulok, ő olvas, netezik stb. Meg azért nem csak otthon kell ülni, el is kell menni néha valahova. Sétálni, étterembe, bulizni, színházba, kocsmába haverokkal stb. Hétvégén gyakran kirándulunk v ilyesmi.


Mivel dolgozunk, a szabadidőnk közelít a nullához, tehát azért ilyesmi problémáink nincsenek, hogy nem tudunk mit kezdeni magunkkal. Igazából minden perc élmény amit nem a munkahelyen zsigerelnek ki belőlünk, és együtt tudunk tölteni.

2016. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a többiek által leírtak mellett társasozni is szoktunk. :D

L/20

2016. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó párommal olvasunk, beszélgettünk vagy társasjátékoztunk
2016. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha minden csajt olyan hülyének tartasz, hogy nem érdekelheti őket a nyelvtanulás, olvasás vagy gyúrás, akkor egyrészt nem hiszem, hogy a közeljövőben tartanod kell ettől a problémától, másrészt úgy látszik neked tv nélkül is megy a butulás. :)

Amúgy meg nem vagytok összenőve, mindenki csinálhatja a saját dolgait.

2016. nov. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!