Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti mennyire szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyire szeretitek az óvszert? Sokszor volt alkalmi hogy nem használtatok?

Figyelt kérdés

Az az alap hogy amikor oda kerül a sor akkor veszitek is elő, vagy csak akkor ha a csaj mondja?

Nyilván alkalmikra gondolok, vagy ha valakivel még az elején jártok.


2016. okt. 31. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
minden normális ember használ óvszert ilyen helyzetben
2016. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Alkalminál mindig használtam,a barátnőmmel egy idő után soha :)
2016. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%

Én sokszor csináltam gumi nélkül (majdnem mindig) alkalmival is, nem lett probléma.

Egyébként egy alkalmi meg másmilyen lány sem sem hozta szóba a gumit soha. Ha én elővettem és használtam akkor volt, ők sem féltek nagyon semmitől.

Gumival igazán biztonságos a dolog ez tény de kissé túl van ám spilázva ez a ha egyszer gumi nélkül dugsz akkor véged dolog, mint ahogy sokminden más is.

2016. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Nem használok mivel utálom, nem is hordok magamnál. Egy alkalminál volt hogy a csaj elővett egyet és felhuzatta, de alkalminál ki se szoktam venni csak ha ismerem.
2016. nov. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BiTOPro97 ***** válasza:

Én kipróbáltam óvszer nélkül is, és igen kapcsolatban és teljes STD teszt után mindkét részről.


Én jó minőségű óvszerrel jobban szeretem, persze van "némi bája" az óvszer nélküli szexnek is. Mindig van is nálam óvszer a méretemben. - talán több is mint kellene.


De én jobban szeretem óvszerrel, alkalmi kapcsolatnál ha a partner nem akarna használni, az nálam több okból is kizárt. Nem kívánt terhesség is köztük van lányoknál, de a szexuális úton betegségek is.


Amúgy úgy tudom, hogy hazánkban aki lány vagy nő. és szexuális úton fertőződött meg HIV vírussal, ők az állandó partnere hűtlensége révén fertőződtek meg, és a pasi ott sem használt óvszert.


Ezentúl a legjobb fogamzásgátló is az óvszer, mivel nincsenek komoly vagy súlyos mellékhatásai. Megbízhatósága is igen kiemelkedő ezen a téren is.


Tehát ha lesz egy állandó partnerem, és szerelmes leszek belé, és így hűséges akkor is, ezt a fogamzás gátlást választom. Persze ez lehet bizalmi játék is, részemről nem erről van szó. Természetesen lehet megbeszélés tárgya, de egy monogám tartós kapcsolatban részemről is.

2016. nov. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%
sztem mindenki utálja ...
2016. nov. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sokszor volt egyejszakasom, es eddig egyik fiu sem huzott ovszert, meg sem fordult a fejukben, hogy megkerdezzek vagy valami, csak mindig szoltam, hogy idoben vegye ki. Tudom, hogy nem biztonsagos,blabla. eddig nem volt belole problema😃
2016. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!