Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális dolog hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog hogy szinte kielégíthetetlenek a szexuális vágyaim? 19/F

Figyelt kérdés
Előző barátnőmmel volt hogy 3-4 órán keresztül csináltuk,elmentem vagy 5x de még ugyanúgy állt,csak ő már nem bírta,én meg ilyenkor mindig elégedetlen és frusztrált voltam utána persze jelét nem adtam.A mostani meg sokszor egyből elmegy amint belerakom szóval azt inkább hagyjuk.

2016. okt. 31. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nimfomán
2016. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nőim is azonnal orgazmust kapnak tőlem
2016. okt. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem normális az átlagtól jóval jobban birod ami arra vezethető vissza hogy magasabb a szexuális étvágyad keress olyan nőt aki birja de 3-4 óra után se? b..zki ez átok nem áldás.
2016. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez esetben lehet érdemes lenne felvetni, hogy mit gondolna a lány, esetleg egy második lány bevonásával, egy hármashoz. Ha látja, hogy sosem tudsz kielégülni, és megérti a problémádat, lehet izgalmasnak találná, lehet neki is vannak elfojtott titkos vágyai a saját nemével kapcsolatban (elég sok lány fantáziál a saját nemével).


Bár nekem kicsit dicsekvős kérdésnek tűnik, de el tudom képzelni hogy valaki túl jó legyen az ágyban.


Én örülnék annak ha egy nap el tudnék menni 5x, nem hogy folyamatosan, és alig 3-4 óra alatt.


23F

2016. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Talán onnan ered a probléma hogy egy nimfomán lánnyal vesztettem el aki sìrt hogy ha kielégítetlen maradt, emiatt mindig teljesíteni akartam meg részben gondolom adottság, elég furcsa kapcsolatban állok a szexualitással pl közép csoportos ovisként már maszturbáltam szinte minden nap.
2016. okt. 31. 23:32
 6/7 anonim ***** válasza:

ennek a neve hiperszexualitás.

ma már van rá gyógymód. megfelelő önkielégitő eszközöket is be kell szerezni.

érdemes szakemberrel megtanácskozni.

ne kinai vacakokkal próbálkoz mert azok gagyik, hamar beég a motorjuk.

2016. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most hallom, Mozart az óvodában is komponált.

Te egészen más csináltál. Ez van.

2016. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!