Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet igazán jól szopni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet igazán jól szopni?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még rám panasz, de kíváncsi lennék a technikákra, tippekre, trükkökre.
2016. okt. 28. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nem elég? :D
2016. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az se árt, ha valahogy azért kinézel...
2016. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lányok azt a hibát követik el,hogy alapbol azt képzelik finoman kell bánni a farokkal gondolom magukbol kiindulva...pedig nem, a lényeg,hogy erősen bő nyállal, nem kell sajnálni,
2016. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jaj de bíztam benne, hogy valaki fog ilyen "beszólást" írni :D

De, az élet is elég szopás, de szeretném jól csinálni :d

2016. okt. 28. 21:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Én lassan, finoman szoktam kezdeni, körbe az intim területet. Nem durr-bele-bumm. ÉS akkor kezd felhúzódni, már érzem, hogy tömné a számba, de még csak nyalogatom fel, le, és finoman a heréit is. Pár percig így csinálom, majd utána bekapom a makkot, és azt nyalogatom, ez még mindig csak a felhúzás része, és szépen lassan elkezdek lefele menni, és akkor egyszer csak BUMMM! Elkezdem szopni, mint állat, fel le, szívkodva, a nyelvemmel végignyalom, miközben szopom, és a kezeimmel is rámarkolok, a golyóit meg a markombafogom. Majd jöhet a mélytorok, majd megint lassítani, kezdeni előlről a procedúrát, és utána megint ez a vadabb rész következik. És akkor mikor már érzem, hogy alakul neki, akkor erősen verem, miközben a makkja a számban van...

Hát hogy ez jó e így, nem tudom, de eddig nem panaszkodtak. Lehet, hogy csak nem akartak megbántani :)

2016. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A legjobb TAKNYOSRA szopatni. Fk yeah.
2016. okt. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kevesebb elmélet, több gyakorlat.


Első lecke:

Szeresd,amit csinálsz s jól fogod csinálni.


A legjobb, ha mindent elfelejtesz, amit hallottál.


Persze,ha r#banc vagy,akkor fontos a technika,ha pénzért...

2016. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 SIDLER22 ***** válasza:
#5 Hát ez annyira durva, hogy én a wc mellé hugyozok!!!
2016. okt. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bő nyállal csináld
2016. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#5 fenekébe az újjad +mélyebbet élvez.
2016. okt. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!