Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem szeret engem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szeret engem orálisan kényeztetni. Pedig nagyon igénylem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A barátom egyszerűen sosem csinálja nekem. Hiába kérem rá, utalok rá hogy szeretném.


Nagyon hiányzik, egyhangú így a szexuális életünk sajnos.


2016. okt. 27. 12:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Mi az hogy hiába.? Akkor szakíts vele
2016. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nincs benned tartás? Ne szolgáld már ki ennyire! Mi vagy, a rabszolgája?

Nem hiszem, hogy szeret téged, jó, hogy használjhatja a testedet és kész! Ne haragudj,de ha egy férfi szeret téged, akkor nem használ ki és odafigyel a te igényedre is, sőt, számára fontosabb, hogy te érezd jól magad!

Az, hogy beveszed a szádba a nemiszervét...hát nem tudom, mit mondjak, gondolom ilyen 14-17 év körüliek lehettek, kicsit gondolkodj el ezen, hogy továbbra is a szex-bábuja akarsz maradni vagy sem...

2016. okt. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy büdös vagy csak nem akar megbántani?
2016. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Nem vagyok büdös, ez biztos :)


Idősebbek vagyunk.. :)

2016. okt. 27. 12:37
 15/30 anonim ***** válasza:
5%
Ez is egy pélada arra hogyha egy nőt nem elégítenek ki orálisan akkor a férfi egy szemét állat. Bezzeg ha fordítva van ez akkor meg jajj miaz hogy a férfi arra meri kérni a barátnőjét hogy kényeztesse szájjal a férfiasságát! Ugyanúgy mocskos dolognak tartom az olyat ha az egyik megteszi a másiknak és a másik nem viszonozza! Mindkét félnek egyenlően kell beleadnia magát hiszen egyenlőek vagyunk!
2016. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Idősebbek..., akkor fonnyadt.
2016. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
68%

1; esetleg franciátva egyszerre kölcsönősen?

2; attól mert követelőzik, neked nem kötelességed csinálni neki

3; ahogy vannak szopni nem szerető lányok, úgy vannak nyalni nem szerető fiúk... Ezt vagy megszokod, vagy megszöksz

2016. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
75%

Vagy keresel kiegészítőként egy hapsit, aki teljesíti ezt a vágyad! ;-)

Ismerek is ilyet... :D

2016. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Huszonévesek vagyunk, ő közelít a 30-hoz, de én fiatalabb. Tehát nem fonnyadt :) Kikérem magamnak :P
2016. okt. 27. 13:40
 20/30 anonim ***** válasza:
Akkor még biztos fincsi! Nyami nyami :-P
2016. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!