Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az STD felismerhető?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az STD felismerhető?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, az elmúlt egy évben semmilyen negatív tünetem nem volt szexuális betegségekkel kapcsolatban.

Van egy állandó szexpartnerem, legalább egy éve rendszeresen szexelünk, gumival, viszont szopás gumi nélkül történik. A lánynak sem volt semmilyen negatív szexuális tünete az elmúlt évben.

Ez a két dolog minden valószínűség szerint azt jelenti hogy nincs STDm?

Ha lenne bármi STDm akkor ez a lány már elkapta volna és arról tudnék, nemigaz? De neki semmi baja, nekem sem. Szóval 99% tiszta vagyok? Megfelelő logika ez?



2016. okt. 26. 23:38
 1/4 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Megfelelő logika, csak mond hogy nem hiszed azt, hogy az STD egy fajta betegség.:D
2016. okt. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy egy fajta betegség. Tudom hogy rengeteg féle van. De tudtommal egyik sem olyan hogy férfiben és nőben egyaránt tünetmentes maradna hosszú távon.
2016. okt. 26. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egy tüneted sem negatív, akkor elég nagy szarban vagytok! Mivel pont akkor nincs baj, ha minden lelet, eredmény negatív!
2016. okt. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Fel, megfelelő vizsgálattal. Tessék menni STD szűrésre rendszeresen. Felnőtt ember vagy szexuális élettel, ez a minimum amit a magad meg a partnereid egészségéért megtehetsz.
2016. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!