Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől izgatóbb az, ha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől izgatóbb az, ha egy nő vetkőzik, mint az, ha le van vetkőzve?

Figyelt kérdés

Gondolom nem csak én vagyok így vele. Furcsának tartom, de biztos van rá valami tudományos magyarázat :D Engem jobban fel tud izgatni az, amikor a nőn ruha van, és elkezd vetkőzni, mint az, amikor már le van vetkőzve.


Arra tippeltem, hogy amíg fel van öltözve, addig csak fantáziálgatok, hogy mi lehet alatta, de a fantáziálgatás meg miért izgatóbb, mint a valós látvány? :D



2016. okt. 24. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Olyan mint a Mikulás csomag, nem tudni mi van benne...
2016. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is izgatóbb egy férfi így és nő is. Én szex közben mindig magamon hagyok valamit, legalább cipőt vagy combfix vagy akármilyen kiegészítő.



Viszont az furcsa amit a második bekezdésben írtál. ha van második szex akkor is ugyanerre vágysz? Én igen. Akkor is ha már láttam, szexi ha marad ruha.


N.

2016. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem női szemszögből, azért izgatóbb, mert szép lassan bontakozik ki a látvány, egy szexi női test, ami izgalmasabb. Egyszerűen szereti az ember látni a folyamatokat. Meg ha van rajta mondjuk egy szexi fehérnemű, akkor az is rátesz egy lapáttal.

De elmefuttatásom közben eszembe jutottak az utcai festők, és hogy mennyien körülállják. Mert hát szép szép az eredmény, de kíváncsi az ember, hogy miből lett az ami lett.

2016. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Na igen, a kiegészítők se mindegy :P

Én például szeretem, ha van rajta zokni :D Vagy az a nőies ing, vagy csak valami egyszerű póló. Szex közben nem szeretem, ha rajta van úgy, hogy nem látom a testét, mellét, stb., de előtte igazán fel tud izgatni, amikor leveszem róla :D

2016. okt. 24. 23:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint az ajándék. A csomagolás nem lényeg, mégis van valami izgalmas abban, amíg kibontod amit kaptál. Fokozza az élményt, emiatt tartalmasabbnak érzed azt, amit kapsz.
2016. okt. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Azèrt mert ha ott ég pucér nő akkor nincs idő végig csodálni. Képzeld csak el ahogy fekszel az ágyon és a nő kigombolja az ingjèt és elsőnek megcsodálhatod a vállait a derekát hagy rá időt hogy legeltesd a szemed aztán kibújik a nadrágbol végig fut a szemed a lábain, esetleg pajkosan megfordul hogy lásd a fenekét, és olyankor már száguldozik a fantáziád. Fölèd tèrdel és hagyja hogy kikapcsold a melltartót és a szemed elé tárul a kellemesen ringò mellei ahogy hegyes bimbòval demonstrálja hogy kellesz neki hagyja hogy vègigsimits a testèn hogy érezd a forróságot, játszadozol a mellèvel és mikor vègighuzod az ujjaid a hasán és odaèrsz a bugyihoz szinte már látod magad előtt azt hogy hogyan és hányszor teszed az este folyamán a magadèvá egészen addig amíg egy laza mozdulattal megszabadul attól a falatnyi fehèrnemütől is és hagyja és élvezi ahogy játszol vele ... ez az egész lehet egy szex előtti petting előjátéka... jó érzés ha van mindenre idő ;)
2016. okt. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utsó egész jól leírtad.
2016. okt. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Mert félúton még meggondolhatja magát, és visszaöltözhet, miközben a párja már kanos...
2016. okt. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D #6: menj el írónak, ha még nem vagy az :P
2016. okt. 25. 08:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok író, max túró :D
2016. okt. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!