Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kerüljem el a fogazást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljem el a fogazást orál közben?

Figyelt kérdés
Szegény pasi pénisze már tele van véraláfutásokkal, karcolásokkal, mert mindig hozzá érnek a fogaim is. Hogyan kell ezt jól csinálni?
2016. okt. 23. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha az én pasim lennék, tutira nem lenne orál. :D
2016. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, vállalok korrepetálást ;)
2016. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne huzd végig rajta a fogad. Nekem nem okoz semmiféle gondot úgy csinálni. Legalábbis 10-15 percig, utána jobban kell figyelni rá de szerencsére nem kell maratont szopnom.
2016. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tartsd máshogy a szád.:)

Jobban csücsörítsd ki az ajkaidat.

Nálam még soha nem fordult elő, hogy bárkinek is ilyet műveltem volna becses testrészével. Persze van olyan, hogy hozzáér a fog, de azt érzed, tehát máshogy kell csinálni. Rossz a technikád, hát változtass rajta.

2016. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
18:37 : Nem haragszik miatta, azt mondta próbálkozzak nyugodtan, viszont szeretném, ha látná a fejlődést. Nem szeretek fájdalmat okozni neki. :(
2016. okt. 23. 18:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Kéne is fejlődni, olyat hogy valaki pénisze tele legyen látható sérülésekkel miattam? Áhh.

Nézz ilyen videókat ahol jól csinálják és próbáld utánozni.

Hacsak pasioldalról nincs valami defekt, pl túl gyorsan akarja hogy csináld, túl sokáig vagy nagyon vastag neki, ezek nehezitik.

2016. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Honolulu,nem Kamcsatka!
2016. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Próbálj banánon gyakorolni, elég poén lesz, viszont látod is érzed is hogy mikor fogazol. Tükör előtt mondjuk?
2016. okt. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!