Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnál egy ilyen ajánlatr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál egy ilyen ajánlatra az exedtol?

Figyelt kérdés

1 hete szakitottunk, 3evig voltunk együtt. Igazából a szex ami működött köztünk nagyon, én is szerettem vele de őt megbolonditottam(allitolag:D ).

Hiányzik is , ő is és a szex is.

Egyedül leszek most 3naig itthon, arra gondoltam hogy írok neki , hogy egyedül vagyok és kívánom öt vagy, hogy risszalkodni van kedvem és jöjjön át.

Esetleg küldenek hozzá egy képet is.

Szerintetek rossz ötlet?

Ti mit szólnátok?

Azért szakitottunk, mert nagyon más lett a jovokepunk.


2016. okt. 22. 19:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Ajanlathoz, Bocsánat kijavitott a telefonom
2016. okt. 22. 19:53
 2/9 A kérdező kommentje:
Én 23eves lány vagyok még 21
2016. okt. 22. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell erezni :) ha bekulni akarsg vele vagy tenyleg vaak szex akkor csinald de tisztazd le vele mik a szándekaid ezzel kapcsolatban :) meg hat ugye 3 ev az 3 ev es egy ossze szokott paros vagytok en 2 es fel evig voltam egyutt baratommal aztan bele kezdtem massal egy baratsag extrakkalba de nem olyan jo vele mint exemmel volt
2016. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Írtak többen is privit, de ott írja a nevemet és nem szeretném tha tudnak ki vagyok.

Én részben kisteremben bekülni részben nem, nagyon sokat bántottuk egymást, de hiányzik.

Imádok vele szexelni, de ez egy ürügy is lenne.

De az lenne a kérdés igazából, hogy ti nem nevetnetek?

2016. okt. 22. 20:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Írtál neki? Átmegy hancúrozni..? ;)
2016. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tetszene :)! kár hogy hallani sem akar rólam.... :)
2016. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint okkal lett vége a kapcsolatnak és nem kellene felhozni megint.


23/F

2016. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm is ezt csinálta, újra összejöttek, eltelt kb 8 év azóta és képtelen szakìtani, inkább félredug...

Már belátta hogy akkor azt nem kellett volna...


Ha ez velem történne szerintem válaszra swm méltatnám

2016. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy butaságnak tartom. Most kell megemberelned magad és kitartani. Feldolgozni hogy vége a kapcsolatnak. 1 hét alatt közel sem hiszem h továbbléptél volna. De hát szíved joga. Viszont szerintem egy kis önmagadra fordított idő és majd egy új kapcsolat sokkal többet adna mint egy kósza numera az exeddel. Na meg csajként sokkal hamarabb találsz sima szexkapcsolatot is.
2016. okt. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!