Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Szeretitek ha elcsábíta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szeretitek ha elcsábítanak titeket?

Figyelt kérdés
Tegyük fel ,hogy csak párszor beszéltetek de a kémia meg van. Hogyan csábítson el titeket a lány?
2016. okt. 20. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szeretem. A módszere teljesen mindegy csak csinálja!
2016. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
bárcsak lenne egy ilyenben részem. egy kis kedvesség jókedv,beszédesség, már siker lenne. én pedig viszonoznám!
2016. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én speciel imádom ha elcsábítanak. Sokszor lusta vagyok erőfeszítéseket tenni annak érdekében, hogy felszedjem a szimpatikus nőt... Ilyenkor szinte el is várom, hogy ő szedjen fel engem!:) Egy nő tudja, hogy hogyan csábítson el egy férfit! :) 24F
2016. okt. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy kell csak érdekelne ,hogy nektek hogyan tetszene ha elcsábítanának.;)
2016. okt. 20. 21:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint milyen módon tetszene nektek :)!
2016. okt. 20. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Szexi ruci, ami takar ugyan, de sejtet. Időnként egy kis testi kontaktus. Pl hozzá ér a karomhoz. Kacér nézés. Pár kétértelmű megjegyzés. Finom szexuális töltetű beszólások. Valami hasonló :)
2016. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor szeretem amikor én is érzek iránta valamit.Ha nem veszi észre, hogy nem akarok tőle semmit az elég nagy fejfájást tud okozni...

Én azt szeretem ha egy nő odaadó, gondoskodó, tudja mikor van szükségem egy ölelésre vagy egy kis veszekedésre.Tudjon gyengéden, lágyan csókolni, szeretkezni...(Még 100+2 dolgot tudnék felsorolni amivel ellehet engem "csábítani")

2016. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szeretném, csak a feleségem nem nagyon lelkesedne. Baltával a fejemben meg nem mutatok még fele annyira se jól, mint most.
2016. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!