Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves férfiak, köztetek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak, köztetek is van olyan, aki érzések nélkül nem tud/akar lefeküdni senkivel? Vagy ilyenek leginkabb a nők között van?

Figyelt kérdés

2016. okt. 20. 07:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A huszonéveseknél nem annyira jellemző az érzelmi szexualizáció. Az idősebb, 30-as korosztály viszont már inkább érzelmileg is szeret kötődni a nőhöz. De alapvetően, ha normális egy ember (akár nő, akár ffi), akkor egy szexuális viszonyhoz szüksége van valamiféle szimpátiára, és nem csak ösztönszerűen szexel. A szex is sokkal jobb, ha vannak benne érzések.
2016. okt. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én nagyon szerelmes típus vagyok, számomra roppant nagy szerepet játszanak az érzelmek. Érzelmek nélkül töredék értéke van a szexnek, egy igazi forró szenvedélytől fűtött, érzésekkel tarkított szeretkezést semmi nem pótolhat. De nem vagyok fából, szerelem nélkül is feláll, és ha nem akarok megkattanni, akkor bizony muszáj vagyok. Ilyenkor igyekszem gyorsan szerelembe esni... :D


"Szerelem nélkül nem megy ez

Tehát mindig mást és mást szeretek.

Érti már?

Nélkülem üres a Place Pigalle..."

2016. okt. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én nem akarok úgy. Szóval van, de az arány úgy látom a másik oldal fele húz inkább... :D
2016. okt. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm srácok :)
2016. okt. 20. 09:38
 15/22 anonim ***** válasza:
Én ilyen férfi vagyok. 28F
2016. okt. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nincs
2016. okt. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

nálam is így van, volt egy csaj akit meztelenül masszíroztam (csak ő volt az), testileg kívántam mármint állt a cerka, DE agyban hideg maradtam, nem volt meg az a "de megdugnám" érzés a fejemben...

nekem a szexuális dolgokhoz kapcsolat kell, nem random csaj, vagy barát csaj...


23F

2016. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nekem sem megy érzelem nélkül, nem lehet egy nő egy férfi számára csupán kielégülés tárgya...

39F

2016. okt. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Érzések nélkül nem akarok, nem is biztos, hogy tudnék, érzésekkel viszont nagyon jól megy.


Gondolom ehhez hozzájárul az, hogy nem igazán vagyok szociális típus, nem igénylem folyamatosan új emberek megismerését és a társaságot, emiatt meg tudom tenni, hogy csak minőségi kapcsolatot létesítek, és kibírom, amíg erre nem adódik alkalom.


Ha lehet tendenciát megfogalmazni a témában, akkor aztán mondanám, hogy valószínűleg az ilyen nem túl szociális emberek közt lesz több hasonló szemléletű, mivel ők a kevesebb emberi kapcsolatukat minőségibbnek akarják, míg aki szociális, sok ember ismer, annak az egy adott kapcsolat kevesebbet jelenthet, könnyebben belemegy érzelmek nélkül is valamibe, hiszen úgyis van másik, meg neki ez nem akkora dolog.


25/F

2016. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ez nehéz, sokszor hangulattól függ. Azt már tapasztaltam, hogy csak úgy nem tudtam lefeküdni mindenkivel. Lehetett volna alkalom, hogy lefeküdjek olyan csajjal akinek tetszettem, de nekem nem tetszett, józanul/részegen is volt ilyen alkalom, viszont passzoltam. Nem vonzódtam, még azok felé sem akik nem voltak rosszak.

Viszont van már az a szépség, aminél bármikor, még akkor is ha nem vonzódok érzelmekkel.


Szóval összefoglalva: Ha a csaj 8+, akkor bármikor, nem érdekel, hogy mennyire... nincs vonzódás

Az alatt már kell valami érzelem, nem sok, de valami pici plusz ami megfog és amitől megkívánom.

2016. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!