Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondhatom-e és hogyan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondhatom-e és hogyan a barátnőmnek, hogy izgat, hogy meghízott?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat hízott, nekem nagyon bejön, de még nem mertem mondani. Már három hete nem láttam és az előbb küldött egy képet, amin látszik, hogy megint hízott... Teljesen felizgultam, iszonyat jól néz ki ducin, de nem tudom, hogy mondjam ezt neki.


Mit gondoltok?


23/F



2016. okt. 18. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

De cuki vagy :)

Mondd neki, hogy nagyon szép vagy drágám, tök jól áll neked ez a kis plusz, nagyon izgatsz :)

2016. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mond meg örülni fog neki nagyon
2016. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
57%

azt fogja hinni hogy minnel jobban hizik annal jobban tetszik neked es akkor folytatja ami mar rosszul sul el


vagy gunynak veszi es nem hiszi el hogy valoban tetszik neked igy

vagyis mutasd ki a tetszesed es ne azt mond #1 hogy a plusz jol al


netan azt hogy a formad az alakod vonz, kivanatos stb

de elotte mutasd ki ezt neki hogy biztosan elhigyje

de amit elejen irtam annak a veszelye fent allhat persze nemntudom menyit is szedett fel...

2016. okt. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Dicsérd meg, hogy milyen szép. Nem kell feltétlenül említeni a pluszt, csak akkor, hogyha ő hozza szóba. Udvarolj neki, és rá fog jönni, hogy jobban bejön neked, mint valaha :)

23N

2016. okt. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld az anyanyelvén!
2017. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!