Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van köztetek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van köztetek olyan, akit izgatna a szex egy olyan sráccal, akinek van barátnője?

Figyelt kérdés
Épp dugnánk és bármelyik pillanatban rajta kaphatna.. gyorsan kellene öltözni, kimenekülni az erkélyre.. :p

2016. okt. 15. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Most komolyan az a kérdés, hogy tetszene e a gondolat, hogy valaki szeretője vagyok és nem vagyok jobb másra mint, hogy néha megdugogasson mert akkor nem.
2016. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ne ragadtassuk el magunkat. Valakinek a szeretője vagy, mert a kapcsolata már nem működik úgy mint régen, formálisan együtt vannak, csak még nem tudtak szétválni... közös lakás, közös kutya, mit tudom én. Ki tudja, hogy a nőnek nincs-e valakije titokban... szinte jársz a sráccal, csak még nem te laksz vele.
2016. okt. 15. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Kedves kommentelő, sajnos a mai lányok legalább fele nem igényel többet, minthogy csak arra legyen jó, hogy megdughassák, úgyhogy a kérdező felvetése teljesen jogosan születhetett meg. Nyilván Te nem tartozol közéjük és ez kimondottan pozitív dolog, de sajnos nem mindenki gondolkozik így, mint Te.
2016. okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat mindig jár lemondásokkal úgy mint ahogy egy kapcsolat vége is ha akarsz és nekem is teszel akkor talán megkaphatsz de úgy, higy nincs senkid ha pedig van valakid de akarsz akkor szar lehet neked nálam ez így működik...
2016. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a sok megmondást... gyerekek! Szex téma, hetero téma, FANTÁZIA. Dugnál egy sráccal, akivel valahogy összejöttél, de tudod hogy van nője? Jobban izgatna a tudat, hogy dugás közben betoppanhat a csaj, vagy nem?
2016. okt. 15. 19:30
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem vagyok sza..jha hogy tönkre tegyek egy párkapcsolatot... De az a pasi se normális aki félrekúr...
2016. okt. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Idióta viszont vagy. Kösd csak az ebet a karóhoz, de legalább szövegértelmezési gondjaid ne lennének... lásd: az utolsó válaszomat.
2016. okt. 15. 19:46
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Akit izgat a gondolat, hogy "dugás közben bármikor beléphet" a partner párja, az csak szajha lehet:D Ez nem karóhoz kötés, ez szimpla tény:D
2016. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én nem azzal a részével vitatkozom, hanem ezzel:

"hogy tönkre tegyek egy párkapcsolatot"


ami tönkre ment, azt már nem kell jobban tönkre tenni. :D

2016. okt. 15. 19:55
 10/10 anonim ***** válasza:
79%

Volt is és van is barátnős pasim, de nem azért mert izgat hogy nője van, hanem mert én jól érzem magam vele. Le lehet nyugodtan k.rvázni, de ha nem velem, akkor mással csalná. Nekem így kényelmes, tulajdonképpen többet van velem, mint a nővel. Ő rontotta el a kapcsolatot, hát vessen magára :-D

Van olyan hogy bármikor arra járhat, de ha besétálna se különösebben érdekelne.

2016. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!