Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Viagrát próbálnám ki hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viagrát próbálnám ki hogy mennyivel bírok jobban teljesíteni? Kire milyen hatással volt?

Figyelt kérdés
Szex előtt mennyi idővel érdemes bevenni?Milyen tapasztalatotok van?

2016. okt. 13. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj már, neked feláll a bré ? Mert ha igen, akkor teljesen fölösleges. Ez nem úgy működik, hogy bedobsz egy kávét és jobb lesz. A viagrának veszélyei is vannak, a szívre különösen kihat, ráadásul komoly orvosi vizsgálatra van előtte szükség, nem véletlenül csak vénnyel kapható
2016. okt. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szeretem ezeket a semmit tudó, de okoskodó hozzászólásokat. Ha nem tudsz érdemben a kérdésére válaszolni minek írsz neki? Amikor a hülyeség szorgalommal párosul ugye utolsó????


Na válasz:


Ha szívbeteg vagy úgyis tudod és akkor úgysem fogod bevenni, tehát ezzel nem untatnálak én is.

Szex előtt félórával kell bevenni, a legjobb üres gyomorra. Kajálás után kitolódhat akár másfél órára is mire hatni fog szóval úgy kell kalkulálni.

A hatás keményebb erekció, az aktusok közötti idő drasztikusan lerövidül, tehát elélvezés után szinte várni se kell és máris újra merevedésed van. Kb ennyi. 25 mgnél ne alkalmazz többet, tehát ha 50 mg-s tablettád van felezd!

2016. okt. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző jókat ír! Fél óra üresgyomor, ha eszel akkor inkább 1 óra.


én thaiföldön vettem valami hasonlót, gyógyszertárban pult alatt (sok kutatást néztem és nem átverés volt)

Nincs bajom az erekcióval, de érdekelt a dolog és most szerintem nem rosszabb mint füvezni.


Szóval tapasztalat:

Kb háromszor használtam. Olvastam, hogy a szervezetnek kicsit hozzá kell szoknia és minél többet használod annál jobb a hatása.

Elsőre egy felet szedtem én is be, nagyon nem éreztem különbséget, ugyanúgy felállt, TALÁN picivel könnyebben, de lehet csak beképzeltem. A szívem picit jobban kalimpált, mint egy erős kávé után, és a fejem is picikét fájt később. (normális mellékhatás papír szerint)


Másodjára már kicsit többet éreztem, nem lett keményebb, de valahogy nem volt annyira érzékeny és könnyebben jött az erekció. De nagy különbség megint nem. Megint fél tabletta. A mellékhatás ugyanaz.


Harmadjára már éreztem különbséget, teljes tabletta. Farkam kezdett már magától felállni, de nem volt halál kemény. Igazából tovább bírtam a szexet, nem tudom miért, nem volt annyira érzékeny és elsülés után is vagy maradt állva vagy könnyebben vissza állt. Szóval olyan volt, mint ha csúcsformában lennék, de semmi természetellenes. Jó volt, jól teljesítettem, de szexkirály nem lettem. Mellékhatás megmaradt. A fejfájást szívesen elhagynám.

2016. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm aki komolyan vette amit írtam és leírta a véleményét tapasztalatait!
2016. okt. 14. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nekem áll a cerka de azért kiprobáltam és elötte fél órával vettem be és melegséget éreztem a tarkomon és gyorsult a sziv verés is.

Egy kis simitás után is fel áll.

Nekem a mellékhatás a tömöt fog volt ami gyökér kezelt és fájt. Nem volt vészes és jó volt de ha fel tudom állitani akkor nem kell használni.

Én az urologian irták fel nekem és az orvos csak a cerkát és a golyot nézte meg és fogta meg.

Amit én nekem felírt az egy helyettesítő volt és 4 szem volt benne ami 4 ezer ft volt és az állam nem támogatta.

2016. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
drága kipróbálás lesz az neked. 4000ft/db. biztos, hogy működsz tőle, (olyan ismerősöm is használja, akit az orvosok tönkrevágtak ..ott.. és márcsak viagrával jön össze a dolog neki 65 éves). de van ennél olcsóbb pirula is, ami hatásos és csak 1000ft. dragon power a neve.
2016. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!