Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hüvelyi orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelyi orgazmus?

Figyelt kérdés
Nem tudok elmenni, csak ha a csiklómat is ingerli a barátom. Azt olvastam, hogy tanulható a hüvelyi orgazmus, hogyan?
2016. okt. 11. 17:04
 1/3 Ricsi25:17 válasza:
Szia! A barátnőm egy kígyó uborka segítségével tudta elsajátítani a hüvelyi orgazmust. Az uborka héja oly módon stimulálja a punci bizonyos részeit, hogy nagyon hamar elértheted segítségével az orgazmust. Miután a barátnőm begyakorolta, azóta minden egyes szeretkezés alkalmával hüvelyi orgazmust él át. Remélem nálad is beválik. Ha nem vagyok túl indiszkrét, kíváncsi lennék, hogy milyen eredményt értél el. Érdekel, hogy ez csak a barátnőmnél működött vagy minden lánynál hatásos lehet.
2016. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előbb kellett volna normálisan masztiznod és megtanulnod. Csak ezután dugnod!
2016. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Masztiztam elotte
2016. okt. 11. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!